Jak se naučit Aj bez učebnic – seminář

aneb Jak posunout svou angličtinu na vyšší úroveň a najít vnitřní motivaci, aby mě to bavilo

Neradi se učíte angličtinu z nudných učebnic? Dáváte přednost inovativním přístupům k jazykovému sebevzdělávání před tradičními metodami? Dost možná za sebou máte nepočítaně roků studia angličtiny, ale nenacházíte motivaci pokračovat. Jak to změnit? Chcete si najít vlastní efektivní cestu učení angličtiny?

Přijďte na seminář “How to learn English without books” a posuňte se dál. Bezbolestně, zábavně, jednoduše. Společně najdeme cestu, abyste se cítili v angličtině příjemně a neostýchali se jí mluvit. Kurz je určený všem od úrovně mírně pokročilý, tj. zvládnete základní domluvu v obchodě, restauraci, v hospodě – jako by to zvládla tato slečna na ZAČÁTKU nahrávky:

Program

  • Jak najít vnitřní motivaci, aby vás angličtina bavila
  • Jak si napsat svoje jazykové cíle a jak jich dosáhnout
  • Jak zlepšit všechny 4 dovednosti – mluvení, psaní, poslech a čtení
  • Tipy k procvičování offline a online
  • Setkání s velmi zajímavými expaty, kteří žijí v Brně – procvičíme speaking!

Po skončení kurzu obdržíte emailem e-book Jak na angličtinu. V ceně je také 45-min Skype konzultace o individuálních jazykových cílech.

DSC0335

Ohlasy účastníků

“Děkuji za včerejší seminář. Líbila se mi otevřená komunikace, příjemná atmosféra, předávání zkušeností a zážitků mezi sebou. Hlavně jsem měla možnost poznat příjemné lidi, kteří mají stejný zájem a chuť se učit a další informace byl jen bonus do budoucna.” Petra Michalčíková

“Úžasné, že KONEČNĚ někdo pochopil, jak se má ta anglina učit. Jste skvělá – svět je hned hezčí, když potkám někoho takového, kdo taky miluje svou práci.” Věra Bartošová

“Děkuju mockrát, seminář byl super.” Tereza Odložilíková

“Příjemné vystupování, dobře připravená prezentace.” Kamil Pospíšil

Fotky a videa z předchozích seminářů si můžete prohlédnout tady.

Mám zájem o informaci, kdy se koná další seminář:

Mám zájem!