Transformační kurz pro ženy

9798354264_2049b7abc8_o
čtvrtky 1. – 29.6. vždy 17 – 21h, plus jedno setkání po létě

“It was a wonderful course with wonderful people. The trainers were very skilled and the lessons were very interactive. Honestly, it didn’t feel much like a “course”, but rather like a women’s circle, the wiser teaching the “younger”. I loved it and I would recommend it.” 

Pro koho a s kým

 • jsi na střední až velmi pokročilé úrovni Aj
 • chceš si pořádně zakonverzovat o životě, ne o tématech z učebnic
 • chceš se naučit obklopit angličtinou tak, aby to byla zábava
 • ráda by ses v osobním životě posunula, něco vyřešila
 • uvítáš atmosféru malého ženského kruhu pro bezpečné sdílení
 • hlavní lektorka Nina Hanáková – stojí za projektem NinaEnglish, je na kurzu hlavní angličtinářkou a organizátorkou, propaguje přirozené vzdělávání bez učebnic a školních lavic, intenzivně se v práci i osobním životě věnuje osobnímu rozvoji a podpoře žen (více o Nině ve videích a článcích)
 • průvodkyně autonomním učením Lenka Ludvíková – lektorka angličtiny z Centra jazyků při Masarykově univerzitě, autorka velmi populárního projektu mezi VŠ studenty English Autonomously
 • spirituální průvodkyně Marta Heinlová – laskavá a trpělivá lektorka angličtiny, duchovní průvodkyně, překladatelka spirituální literatury z Aj do Čj, léčitelka, zpěvačka
 • výborná angličtinářka z Masarykovy univerzity a lektorka psaní deníků Martina Nosková – osobní rozvoj pomocí tzv. “journaling”

14421063648_285b1c04c5_o

O kurzu

 • bude se mluvit pouze v Aj, témata: jak na angličtinu bez učebnic, jemné techniky pro osobní a duchovní rozvoj, síla ženské energie
 • jde o skupinový kurz pro 6-7 studentek, 6 podvečerů v čase 17 – 21h (celkem cca 25 společně strávených hodin)
 • kurz bude probíhat v mé soukromé učebně na Starém Brně a na dalších místech v centru Brna
 • cena: 5900,-

14064139430_fff987cd85_o

Každé setkání zahájíme 30minutovým sdílením, ve kterém si řekneme, kde se zrovna nacházíme (event. jak jsme na tom/jak se máme) a jestli se u nás od minulého setkání něco změnilo.

transformační - kelímky

hvezdicka

Ohlasy absolventek z anonymního dotazníku

“Velmi si cením rozmanitosti témat a lektorek. Všechny stránky – jazykovou, koučovací, ochutnávací i spirituální, jsem si moc užila. Poznala jsem nové osobnosti, nové životní příběhy, nové techniky, získala jsem podporu pro používání angličtiny s větší sebedůvěrou, získala jsem spoustu tipů, jak angličtinu zábavně trénovat ve volném čase. Děkuji velice srdečně za všechno vložené úsilí, ochotu a podporu, kterou jsme na setkáních dostaly.” 

“S kurzem jsem byla s velmi spokojená, těšila jsem se z hodiny na hodinu na další setkání. Podařilo se sestavit “fungující” skupinu a hodiny byly osobnější, resp. přátelštější než jsem čekala. Dobře, že se kurz koná v takto omezeném počtu účastnic, větší počet by byl na úkor kvality a prostoru pro osobní poznání se, sdílení věcí, i pro angličtinu.”

Nahlédněte do fotogalerie, videogalerie, mého blogu a referencí mých klientů – budete tak mít lepší představu, co od výuky se mnou a dalšími lektory můžete očekávat. A nebo mi jednoduše napište:

 

Vaše jméno

Váš e-mail

Napište mi v Aj něco o sobě, své zkušenosti s Aj a motivaci do kurzu

Opište písmena