Výsledky a ohlasy studentek

V této sekci najdete výsledky studentů (po 2-4 měsících výuky) a jejich ohlasy na výuku.

Lenka Páleníková

 

Kristýna Kocourková

Monika Kobylková

Renata Poláchová

Zdena Houdková

Další nahrávky najdete na mém Youtube kanále.

Come and join us!

Ohlasy studentů na výuku

Toto video jsem dostala jako dárek od 3. skupiny Kurzu zážitkové angličtiny – intensive (Kristýna, Lenka, Radka, Monika, Renata, Marta).

 

Dobrá značka, můžu všem doporučit!!!!!! Lepší angličtinu jsem nezažila – hlavně lidsky.

Dagmar Mráčková

Svůj posun v angličtině vnímám jako jednu z nejlepších věcí, jaká se mi za posledních 10 let stala. Spokojenost a nadšení z tvého kurzu ze mě sálá natolik, že se mě známí ptají, co se jako se mnou děje, a když řeknu, že chodím do jazykového kurzu, nechtějí mi věřit (prej jakože mám snad novýho chlapa).

Jana Julínková

Dnes jsem byla u kamarádky, která si postěžovala, jak je na tom bídně s angličtinou a že kdysi uměla a teď už nic neumí. Tak jsem jí doporučila tebe a tvé kurzy a chvilku jsem jí o tom všem vyprávěla a jak jsem o tom mluvila, tak se mi strašně zastesklo po intenzivním kurzu, jak jsme děsně makaly, každej den a pořád a na doraz a jak to bylo náročný, ale zpětně na to pořád vzpomínám a nemůžu zapomenout a při tom všem vzpomínání jsem si uvědomila…ty jo…jestli to nebyla náhodou jedna z nejlepších částí mýho života…???!!!

Alena Kastnerová

Je to teprve pár týdnů, co jsem přestala být studentkou Kurzu zážitkové angličtiny. Pořád to ještě ve mně doznívá…..byl to moc příjemný čas. Jak to vlastně začalo? Jednoho dne jsem si uvědomila, že už řadu let nepociťuju zlepšení své angličtiny, že se sice učím gramatiku pořád dokola (a pravidelně ji zase zapomínám), ale když mám promluvit, vypadnou ze mě jen primitivní nesmyslné holé věty (a nebo taky nic)… no dobře, možná to nebylo objektivně zas tak zlé, jak jsem to subjektivně vnímala já, ovšem každopádně mé sebevědomí se tímto vším propadalo kamsi dolů… a dokonce jsem se přistihla při myšlence to definitivně vzdát…. No a pak se stalo to, co je v životě často strašně důležité…vnitřně jsem se rozhodla s tím NĚCO udělat. Sebrala jsem odvahu a napsala Nině. To ostatní (kde na to najít čas, peníze…) jsou, věřte nebo ne, věci podřadné. Důležité je CHTÍT. Brzy jsem pochopila, že toto mé rozhodnutí patřilo mezi jedno z nejlepších v mém životě, protože tento kurz není jen o angličtině, ale také o motivaci, o zvýšení sebevědomí, o spoustě příjemných zážitků, o setkání se spoustou zajímavých lidí. Nejen, že jsem zlepšila svou angličtinu, rozmluvila se, namotivovala se k dalšímu sebezlepšování, ale také jsem dostala obrovskou injekci pozitivní energie …. a dámy, popravdě řečeno, kdo z nás ji někdy nepotřebuje??? Která z nás někdy nepotřebuje posílit své sebevědomí ?? NINO, strašně moc Ti za všechno děkuju. Děkuju nejen za sebe, ale i za další účastnice tvých kurzů. Jsi úžasný člověk a bez té energie, bez toho srdce, které do toho dáváš, by nebyly tvé kurzy tím, co jsou – prostě fenoménem, který se musí zažít, aby byl pochopen.

Laďka Bartošová

Kdo by nemiloval hodiny angličtiny jako tyhle? Ještě před půl rokem by mě nenapadlo, že učit se angličtinu může být příjemné a dokonce se na hodiny můžu těšit. Nepotřebuju k tomu hromadu nudných knih a nemusí mě před každou hodinou bolet břicho. Nina bez nadsázky změnila můj život k lepšímu a doporučuju ji každému, kdo to má s angličtinou stejně jako jsem to měla já.

Kristýna Rajňáková

Díky za vše, co učíš a jak to učíš! A tímto doporučuji všem, kteří uvažují, zda se do zážitkových kurzů s Ninou přihlásit, nebo kteří o tom ještě nezačali ani uvažovat. Začala jsem do mírně pokročilých chodit asi před měsícem (cca 4-5lekcí). Když jsem sledovala seriály, rozuměla jsem sem tam slovo, ne věty. Byla jsem tak na 5-10% porozumění. Teď sleduji další díl jednoho z mých oblíbených seriálů a najednou si uvědomuji, že jim rozumím…že se na to nemusím koukat a jen když slyším, rozumím jim, o čem mluví, a jsem po měsíci na 70%! (A to teda nedrtím žádná slovíčka ani cvičení doma – kromě anglických písniček, anglických seriálů a překládání různých sloganů či krátkých textů na Facebooku. Prostě jednoduchost). NINUŠKO, DĚKUJI TI CELÝM SRDCEM ZA TU ÚŽASNOU A SKVĚLOU NABÍDKU, CO TVOŘÍŠ! ZA VŠE JAK PŘEDÁVÁŠ A JAK SVOBODNĚ VEDEŠ (to se prostě nedá říct učíš ) “SVÉ STUDENTY” K SOBĚ A ANGLIČTINĚ. JSI FAMÓZNÍ A DÍKY TI ZA TO!

Darja Janíčková

Než jsem do kurzu přišla, vůbec jsem si neuměla představit, jaký styl jazykového kurzu mě čeká. Nina mi při osobním setkání slíbila neformální atmosféru, hravou výuku, příjemné kolegyně v kurzu a nenásilné zvyšování mé jazykové úrovně. Zároveň hodně apelovala na samostatnost, čas, chuť a motivaci pracovat sám na sobě. Toho všeho jsem se u ní dočkala, její osobní přístup a neutuchající chuť mi kdykoliv pomáhat, povzbuzovat a motivovat, i nad rámec vymezeného času, mě utvrdila, že ona i její styl výuky je kvalitativně opravdu výjimečný. Dala mi ale i mnohem víc. Nejen, že mě dokázala v angličtině během 3 měsíců posunout o 1 level výše, ale také pozvedla mé sebevědomí, sebeúctu, hluboko uložila můj zájem o sebezdokonalování a ukázala mi efektivní styl práce s cizím jazykem. Nina je jiná, jiný je její styl výuky a věřte mi, že až u ní projdete kurzem angličtiny, budete jiní i vy. Rozhodně lepší, schopnější a kreativnější. Tak, jako vaše učitelka. Díky, Nino!

Radka Hanušová

To, že jsem se rozhodla chodit do kurzu, považuji za moje nejlepší rozhodnutí v loňském roce. V angličtině jsem udělala velký pokrok, zjistila jsem, jak se můžu dál sama zlepšovat, a po psychické stránce se taky cítím mnohem líp. Získala jsem opět své ztracené sebevědomí a jsem tak nějak celkově šťastnější. Jsem motivovaná a začala jsem znovu snít své sny a pracovat na jejich uskutečnění.

Tereza Seifertová

Kurz byl jedna veliká párty. Užila jsem si spoustu legrace a poznala spoustu nových lidí, což bylo pro mě nejdůležitější. Nina je výborný kouč, který dokáže skvěle namotivovat a dokáže z každého vytřískat opravdu maximum. Díky Nině jsem si dokázala uvědomit, kde mám největší problémy a jak je můžu zkusit odstranit. Vedla mě naprosto báječně a já doufám, že bude pokračovat. Nikdy mě angličtina nebavila tak moc, jako v kurzu právě s ní.

Kristýna Kocourková

Po každé hodině jsem odcházela s nadšením, že jsem se opět něco nového naučila a vždycky mě to nakoplo k tomu, abych byla lepší a lepší a nemohla se dočkat na další hodinu. Za celou tu dobu jsem neměla pocit, že bych navštěvovala kurz, ale že je to spíš jedna velká párty. Pomohlo mi to zvýšit si sebevědomí a to nejen v angličtině.

Zdena Houdková

Kurz naprosto předčil mé očekávání. Čekala jsem jisté zlepšení své angličtiny, ale Nině se podařilo mnohem víc – motivovat mě a začít důvěřovat v sebe samu a ve své schopnosti domluvit se anglicky. Nikdy předtím jsem nevěřila, že bych jednou anglicky mohla opravdu mluvit, rozumět, a nedejbože v angličtině studovat nebo v anglickém prostředí pracovat. Byl to jen sen a já nevěděla, jak na něj, a díky podpoře Niny a výjimečnému osobnímu a lektorskému přístupu se to podařilo. Za to jí budu navždy vděčná.

Tatiana Petríkovičová

Měla jsem tu čest pod vedením Niny Hanákové absolvovat Kurz zážitkové angličtiny — speciální styl výuky bez učebnic formou různých zážitků, jako bylo společné vaření, nakupování, hudební lekce, posezení s rodilými mluvčími, pár gramatických lekcí atd. Musím říci, že tato forma výuky je naprosto úžasná, protože po 7 letech nepoužívání angličtiny jsem byla nucena komunikovat zábavnou formou a veškerý ostych byl pryč. Skvělé bylo, že jsme vždy komunikovali o zajímavých tématech, které člověk často využije i v běžném životě. Navíc jsem pro angličtinu nadšená, takže jsem byla i velmi motivovaná dostat se zpět na komunikativní úroveň. Díky Nině, ostatním studentkám a rodilým mluvčím, které jsme měli tu čest poznat, jsem se naučila spoustu nových výrazů, frází, gramatiky a nyní se opravdu nebojím anglicky s kýmkoliv komunikovat. Všechny hodiny se mi líbily, což bylo zapříčiněno hlavně tím, že Nina je neuvěřitelně empatická a zapálená pro svou profesi. Nejvíc mě bavila lekce filmová, protože filmy jsou můj velký koníček, a také byla dobře časově situovaná po předávání Oscarů. Všem doporučuji zažít to, co jsem zažila já. Je to mimořádně kvalitní a inspirativní kurz. Díky Nino, už se těším na letní část!

Zuzana Komínková

Kurz zážitkové angličtiny s Ninou je nejlepší start pro samostudium do budoucna. Student se naučí disciplíně, celkovému přístupu k učení a hlavně se člověk učí praxí, bez učebnic a má možnost komunikace s rodilákama během celého kurzu a ještě zábavnou formou. Do kurzu se těší a angličtina mu nepřijde jako bezvýznamné drcení slovíček a frází, které člověk stejně zapomene a v jiném kurzu nemá prostor na jejich využití nebo procvičení. Ze své zkušenosti můžu kurz „English without books” všem doporučit. Nina je vynikající lektorka, která z vás dostane i to, co si myslíte, že ve vás vůbec není. O tom jsem se sama přesvědčila a tímto bych chtěla Nině moc poděkovat za její vynikající individuální přístup a profesionalitu.

Lenka Čermáková

Nina je nejlepší učitelka angličtiny, jakou jsem kdy měla. Z jejího stylu výuky jsem nadšená a ráda ji doporučuji dál, protože umí naučit a zároveň skvěle motivovat. Každá hodina s ní je jiná, nikdy se nebudete nudit. Zamilujete si ji a její hodiny si opravdu užijete.

Iveta Pernicová

Prostřídala jsem různé výuky a učitele angličtiny a mohu říci, že Nina je jedna z nejlepších učitelů angličtiny vůbec. Její výuka je zábavná, přichází se stále novými metodami a má obrovský přehled v možnostech, které pro vaše vzdělávání a zlepšování jazyka můžete použít. Umí udělat z učení se angličtiny váš koníček, alespoň v mém případě se jí to rozhodně povedlo a díky jejímu kurzu „English without books” jsem udělala neuvěřitelný skok kupředu. Díky jí za to a vám všem můžu její kurz rozhodně jen doporučit.

Lenka Páleníková

Mluvit alespoň jedním cizím jazykem je dnes nutnost, bohužel to spousta lidí podceňuje. Ale já měla v životě veliké štěstí, protože co se nepovedlo desítkám lidí během mého života a studia anglického jazyka, to se povedlo Nině během několika málo setkání s ní! Kdysi jsem cizí jazyky také podceňovala a neviděla důvod se zdokonalovat, ale Nina mi ukázala nejen, že na tom nic není, ale vlila mi do žil nadšení ze samotného zdokonalování :) A tím ji také děkuji! Mám to na celý život…

Kateřina Greiffeneggová

Spousta energie, vtipu, znalostí a kreativity, jednoznačně nejlepší výuka po mých dlouholetých zkušenostech…

Eva Judová

Už jste se někdy učili cizí jazyk s radostí a vtipem – tedy ne jen proto, že ho MUSÍTE umět, protože to po Vás někdo vyžaduje, ale proto, že se těšíte na každou hodinu výuky? Ne? Pak jste ještě nepoznali Ninu a její výuku angličtiny!

Vlaďka Navrátilová