Letní anglické workshopy

Novinka!!!

Chcete vyzkoušet Nina English zážitkové kurzy pro ženy? Nejste si jisté svou úrovní?

Přijďte se rozmluvit a ochutnat, co během roku pojede ve velkých 3-měsíčních a 4-měsíčních kurzech! Potkat se s lektory, s Ninou, nasát atmosféru.

Pro všechny od mírně pokročilých. Nebojte se ozvat!

Délka vždy 4h, cena 1500,-Kč za workshop. Permanentky: 2 workshopy 2900,-, 3 workshopy 4300,- a 4 workshopy 5700,- Kč.

Místo konání: Nina English, Rybářská 9 nebo jiné místo v Brně

Dancing

v ZÁŘÍ od 17 – 21 hod


Zážitková angličtina s tancem! Ve skupině žen si popovídáme o tancování, naučíme se pár jednoduchých choreografií a taky hodně slovíček. Let’s dance!
CHCI SE PŘIHLÁSIT

Make-up

13.8. od 17 – 21 HOD


Pro všechny, kdo milují make-up! Tipy, triky, podrobné rozbory, co vám sluší a to vše s interaktivní komunikací v angličtině. Pojďte se s námi namalovaaaaat!
CHCI SE PŘIHLÁSIT

Cooking

8.8. od 17 – 21 HOD


Budeme spolu vařit! A samozřejmě jíst! A pít! A povídat si o jídle a o chutích a o receptech a restauracích a jak se všechno řekne anglicky, no prostě mňam!
CHCI SE PŘIHLÁSIT

Jewellery

15.8. od 17 – 21 hod


Vyrobíme si krásný šperk s jednou úžasnou Angličankou, která zakotvila v Brně a má tu svoji dílnu a kurzy. Těšte se na krásnou British English a nový stříbrný prstýnek!
CHCI SE PŘIHLÁSIT

Astrology

20.8. od 17 – 21 HOD


Ať už nevíte nic, máte základy nebo je astrologie váš koníček, tentokrát půjdeme i do psychologie a spousty podrobností. Třeba proč je pro ženy důležitý Moon Sign!
CHCI SE PŘIHLÁSIT

Wine tasting

22.8. od 17 – 21 HOD


Pojďte si připít 8 různými vzorky, probrat chutě, popovídat si o víně na Moravě, ve Francii, Itálii, Španělsku nebo v Americe – s americkou someliérkou z NYC!
CHCI SE PŘIHLÁSIT


Napište nám