CZ en

Frequently Asked Questions

Často se stává, že si člověk vůbec neuvědomí, že vlastně není zvyklý na FB chodit a zjistí, že se pro něj tato forma vůbec nehodí. Je dobré to předem promyslet. V klubu můžete trávit jak dlouhou dobu chcete, je to čistě na vás. Je to takzvané asynchronní učení nebo vstřebávání informací, má to tu výhodu, že si k tomu sednete, kdy máte vy čas. Můžete dostávat a dávat podporu, inspiraci, motivaci, můžete se účastnit skupinových video callů, zapojovat se do oborových diskuzí, aktivně řešit vaši situaci a je na vás kdy, kde, jak.

Narozdíl od klasických online kurzů je tento díky platformě FB skupiny velmi interaktivní, vy spoluvytváříte obsah, který vzniká přímo za běhu. Není předchystaný, je organický, jako život sám. Neumím odhadnout, kolik času každé z vás účast v klubu zabere, doporučovala bych věnovat se mu alespoň 3 – 4h týdně. Což v této době snad nebude tak těžké najít, to je cca půlhodinka denně. Samozřejmě můžete klub využívat i méně a pasivně, jen si číst, občas něco lajknout, sledovat rozhovory, videa a webináře, dělat si třeba poznámky a postupně vše zapojovat. Když budete aktivní a budete např. přispívat do diskuzí a účastnit se live video hovorů, bude pro vás členství v klubu mnohem přínosnější.

CO UDĚLÁM

Vyslechnu si tě, pohladím, podržím pro tebe prostor, budu se ptát tak, abychom přišly na to, kde je zakopán pes, ukážu ti cestu, kterou jdu já – jazykově, metodicky, podnikatelsky a osobnostně – a pomůžu ti přenastavit mindset tam, kam ty si to dovolíš.

CO NEUDĚLÁM

Nechystám se předávat ucelenou Nina English metodiku, detailní koncept kurzů, můj business model a vše, co je “recept na coca-colu a patří do rukou frenčízanta. Nebudu za tebe didakticky a metodicky stavět kurz. A nebudu tě na sílu obracet na “svou víru”, musíš sama chtít.

Budu dělat rozhovory s lidmi, kteří byli na mé cestě a formovali mé podnikání a učení. Budu mluvit s experty na jednotlivé oblasti plus se zajímavými lektory (začnu s těmi ze svého týmu a budu rozšiřovat dál, klidně můžeš být i jedna z nich!). Někteří z těch expertů budou zároveň garanty jednotlivých oblastí a konzultanty pro případné individuální konzultace (ty si každý hradí u konzultanta s jeho běžnými podmínkami, ale chci domlouvat i slevy pro nás). Bude existovat seznam konzultantů jak z podnikání, tak metodiky. Nemusíme se nutně bavit jen o výuce bez učebnic, nebudu nikoho shazovat, pokud z nich učí, musí mít ale zájem o učení i bez nich a více to zapojit do výuky. Protože proč by jinak měl chtít být v této skupině, kterou vedu já? Ode mě tohle čekat musí. Měl by to být člověk, který se chce posunout v businesse, znát svou hodnotu, umět se nacenit a zároveň se nesedřít. Dělat to chytře. Jak metodicky, tak podnikatelsky. A osobnostně. Mít fajn život, vybalancovaný. Já se budu učit s váma, chci to pořád lepší. Ale myslím, že už toho mám hodně zmáklýho a můžu taky přidat svou trošku do mlýna. A konzultovat to samozřejmě i za sebe v individuálních konzultacích (tam bude samozřejmě pro členy sleva).

Plánuju teď program na první měsíc a dávám dohromady všechny konzultanty, metodiky a hlavně se zaměřuju na témata, která jsou teď – po rozhovorech s některými z vás – nejžhavější. Jak nespadnout s příjmy, jak komunikovat se zákazníky, jak učit online, jestli vůbec, jak dál, vaše osobní obavy. Všechny videorozhovory a webináře budou samozřejmě několik dní dopředu avizované, budu na většinu z nich tvořit Události na FB ve skupině (je soukromá, nikdo do ní neuvidí) a zpětně budou napořád uložené v kurzu. Budu pracovat s funkci Lekce (Units), ve kterých budete mít vše přehledně rozděleno a jednoduše najdete. Na začátku každého měsíce dostanete na email také report se všemi odkazy na důležité příspěvky a aktivitu ve skupině, které se v předchozím měsíci ve skupině objevily.

Jako lektoři nemáme často příležitost komunikovat v angličtině na stejné úrovni. Tady je vaše příležitost nevypadnou z angličtiny. Ať už nemáte přístup k rodilákům nebo se prostě jen nemáte příležitost bavit o různorodých tématech, kde vyjadřujete na té nejvyšší úrovni vaše názory, tady je vaše příležitost. A navíc, někteří konzultanti nemusí být Češi, a možná do skupiny přijmeme i pár členek ze zahraničí. A ty česky neumí :).

V současné době to nechávám otevřené, chtěla bych se nejdřív podívat, jak bude klub fungovat. Chci na něj navazovat i mastermind skupiny offline (až se budeme moci zase potkávat) a celé to dělám poprvé, takže budu zjišťovat, jak dlouho vás to zajímá. Moje základní představa je do září intenzivně všechna zmiňovaná témata ze všech 4 oblastí – metodické, podnikatelské, jazykové a osobní – a poté od září do konce roku probírat to, jak se nám daří vše aplikovat, s čím nastávají potíže. A budeme optimalizovat, sdílet výhry i zaškobrtnutí a budeme si pomáhat. Takže 9 měsíců jako miminko a pak hurá do nového roku 2021 posílené, stabilizované a namotivované. 

Za jakou cenu koupíte, taková vám pak už napořád zůstane. Klub funguje na bázi měsíčního členství. Postupně se pro nové zájemkyně bude cena zvyšovat, a to z toho důvodu, že v Klubu bude přibývat obsahu. Cena do 31.3. je zahajovací 790,-Kč, poté do 31.5. 990,- Kč a od 1.6. dál 1290,-Kč.