Individuálky online

Pro všechny, kteří se o mě nechtějí dělit s ostatními, popřípadě pro ty, kdo z jakéhokoli důvodu nemohou nebo nechtějí navštěvovat skupinové kurzy.

Skupinové kurzy jsou pro ženy, individuální lekce vedené online jsou pro všechny!

Vhodné pouze pro studenty na úrovni B1 a výš. Výuka je zaměřena na plynulou konverzaci.

Jak začneme?
Co vám studium se mnou přinese?
featured skupina

🌟 Obsah setkání je vždy sestaven dle vašich potřeb. Můžeme si klidně jen povídat a vychytávat chyby. Je to na společné domluvě.

Organizační záležitosti

•  Typická spolupráce je 1x týdně nebo 1x za 14 dní a jedno setkání trvá 45-50 minut.

• Výuka probíhá přes Zoom / Whatsapp nebo telefon

• Po každé lekci obdržíte shrnutí hodiny v angličtině v Google dokumentu a audio nahrávku nových slovíček pro opakování např. v autě nebo na procházce

• Jsem dostupná Po–Pá v rozmezí 10 – 16 hod

• Lze se domlouvat operativně z týdne na týden v rámci předem domluveného období. 

Ceník
Absolventi

12 setkání

Absolventi
12 900 Kč
  •  

20 setkání

Absolventi
16 900 Kč
  •  
Noví studenti

12 setkání

Noví studenti
14 900 Kč
  •  

20 setkání

Noví studenti
18 900 Kč
  •  

* Setkání se předplácí vždy na daný počet lekcí bezhotovostně na bankovní účet, pro firmy vystavuji faktury pod IČ: 75690632. Nejsem plátcem DPH.

🌟 Máte-li zájem o jednorázovou konzultaci, poskytuji konzultace o vaší angličtině

🌟 Jste-li lektorka, která má zájem o konzultaci v rámci své práce, poskytuji konzultace pro lektorky Aj.

Veronika Hrubákoordinátorka vzdělávacích programů OSN
Read More
“Nina mě naučila, jak mít ráda angličtinu a jak se ji ráda dlouhodobě učit. Doporučuji všem, co se zasekli a chtějí se hnout z místa a už se nezastavit.”
Jindřich Nejedlýsvatební a portrétní fotograf
Read More
“My experience with Nina was perfect. Her invidiual online course was the best investment I’ve made and honestly, I miss our calls already. If you’re thinking about lessons with her, don’t, just go for it. Thank you again, Nina!”
Iveta Pernicováprávnička na FIT VUT
Read More
“Nina je nejlepší učitelka angličtiny, jakou jsem kdy měla. Z jejího stylu výuky jsem nadšená a ráda ji doporučuji dál, protože umí naučit a zároveň skvěle motivovat. Každá hodina s ní je jiná, nikdy se nebudete nudit. Zamilujete si ji a její hodiny si opravdu užijete.”
Radim Hasalíkspecialista na internetový marketing
Read More
“Vyzkoušel jsem si individuální angličtinu od Niny a považuji to za nejlepší investici, kterou jsem kdy udělal. Má velmi přátelský, optimistický a osobní přístup, respektuje individuální potřeby svého klienta. Na angličtinu se dívá velmi praktickým způsobem, který se jí samotné osvědčuje v praxi. Kdyby ve školách učili tak, jako Nina učí svoji angličtinu, dosahovali by Češi v zahraničí mnohem lepších výsledků. Jde to bez biflování, učebnic a rutinního opakování gramatiky. Pokud ještě přemýšlíte, zda-li si objednat hodiny angličtiny, přestaňte přemýšlet a udělejte to. Budete spokojeni jako já.”
Tomáš Kučeravysokoškolský profesor na stavební fakultě VUT
Read More
“Nina svým specifickým způsobem výuky bez učebnic dokázala vzbudit můj zájem o angličtinu. Udržela lekce zábavné a navíc nenásilnou formou pracovala na odstranění mých nejčastějších chyb. Během kurzu jsem se dozvěděl o spoustě internetových stránek, kde můžu zlepšovat svoji angličtinu i samostudiem. Jednoduše: Nina is the best English teacher I know. Díky, Nino!”
Previous
Next