CZ en

Zážitková angličtina přes Zoom

Anglicky už vlastně jakž takž umíš, ale chybí ti v pokec ve společnosti fajn ženských a kontakt s cizinci? Chceš si zábavně rozšířit slovní zásobu a nechat si opravit typické chyby? Přijde ti, že angličtinu zapomínáš a chceš si ji nějak osvěžit

Co se přidat k nám na anglický zážitkový babinec na Zoomu? Přihlaš se,  zjisti jaké hosty a zážitkové aktivity jsem tentokrát vybrala a staň se součástí bezva party motivovaných studentek!
 

 

PŘÍŠTÍ KURZ PROBÍHÁ: út 6. 4. – 25. 5. (B1-B2) 

  • skupinový kurz pro 6 – 7 studentek
  • 8 lekcí, 1x týdně v út 17.30 – 18:45h
  • lektoři: Nina Hanáková a hostující lektoři

  • lekce probíhají přes Zoom, máme sdílený G-doc a soukromou FB skupinu
  • 2 900,– , absolventky Nina English 2 400,–

Mám zájem o kurz

Výsledky kurzu:

Budeš rozmluvená, otrkaná a minimálně odhodlaná mluvit s kýmkoliv, protože budeš v malé skupince neustále v kontaktu s angličtinou, a to jak v lekcích, tak mimo ně. 

Uděláš si kupu nových přátel a potkáš zajímavé cizince z řad mých přátel a kolegů. Zažiješ přátelskou, otevřenou atmosféru a budeš se na každý týden těšit, co nového budeme probírat, koho nového potkáme, co se bude dít.

Naučíš se obklopovat angličtinou přirozeně – v kurzu ti poradíme jak na výuku bez učebnic, jednoduše a efektivně. 

🌟

OHLASY ABSOLVENTEK

Sešla se skvělá parta lidí a Nina měla vše perfektně připravené. Opět jsem se rozmluvila a vím, na čem musím pracovat. Kurz utekl, ani nevím jak, na každou lekci jsem se těšila, obrovsky mě bavilo hraní her.” 

– Zuzana Veselá

Kurz předčil má očekávání. Byl totiž jiný, otevřený, zábavný a obrovsky rozmanitý, což je skvělé na pozornost a na zapamatování. Moc mě bavily všechny funkce Zoomu – chat, break-out rooms, zábavné hry. A také pozvaní hosté z odlišných kultur a odlišného přízvuku, kteří byli super – každý z jiného koutku světa, s jiným životem. Děkuju za skvělou atmosféru a celkový přístup!”

– Barbora Zemánková

Prostřídala jsem různé výuky a učitele angličtiny a mohu říci, že Nina je jedna z nejlepších učitelů angličtiny vůbec. Její výuka je zábavná, přichází se stále novými metodami a má obrovský přehled v možnostech, které pro vaše vzdělávání a zlepšování jazyka můžete použít.”

– Lenka Páleníková

Wanna meet people who love their job and have ability to inspire others? Join Nina English!”

– Anna Melichová

Tady je víc podrobných referencí od absolventek kurzů Nina English.

Mám zájem o kurz