CZ en

Angličtina s Ninou a hosty přes Zoom

Zakladatelka kurzů zážitkové angličtiny v Brně - pro ženy bez učebnic

Anglicky už vlastně jakž takž umíš, ale něco tě brzdí. Občas raději nepromluvíš, protože se bojíš, že uděláš chybu. Chceš se domluvit v práci, cítit se dobře mezi přáteli a cizinci, ale nevíš, jak odbourat ostych. Jak se víc anglicky rozmluvit. Chceš porozumět plynulé konverzaci a nebýt mimo u videí nebo filmů bez titulků. Ale jsi zaseknutá a nevíš, jak dál. V kurzech s učebnicemi se vždy nudíš, chceš něco živějšího. Pojď se s námi pořádně posunout, rozmluvit a do angličtiny se s námi zamilovat!
 

 

PŘÍŠTÍ KURZ PROBÍHÁ: út 6. 4. – 25. 2. (B1-B2) 

  • skupinový kurz pro 5–6 studentek
  • 8 lekcí, 1x týdně v út 17.30 – 18:45h
  • lektoři: Nina Hanáková a  hosté

  • lekce probíhají přes Zoom, máme sdílený G-doc a soukromou FB skupinu
  • 2 900,– , absolventky Nina English 2 400,–

Mám zájem o kurz

 

Výsledky kurzu:

Za 8 týdnů se naučíš obklopovat se angličtinou přirozeně, budeš rozmluvená, otrkaná a minimálně odhodlaná mluvit s kýmkoliv. A s kupou nových přátel. 

🌟

Celkově mohu říci ke kurzům s Ninou jedno jediné slovo, které vše vystihne, a to je: úžasné! Moc doporučuji všem, kteří chtějí získat sebevědomí v anglické konverzaci. Hlavně zde zjistíte, jak se nejlépe v angličtině vzdělávat a jak se ji naučit. Už teď se těším, až půjdu na další kurz. Vyzkoušejte a uvidíte sami.”

– Pavlína Chytrá

Nejlepší kurz, který jsem kdy absolvovala! Žádná nuda, žádné nucení do mluvení, žádné drahé knihy, kterých už mám doma hromady. Prostě mě to nakoplo učit se angličtinu úplně jinak a hlavně zábavnou formou. Posouvám se pomalu dopředu a baví mě to! Navíc jsem poznala spoustu zajímavých lidi, kteří mě   v životě inspirují a dávají mi tak energii jít dál.” 

– Iva Hrstková

Prostřídala jsem různé výuky a učitele angličtiny a mohu říci, že Nina je jedna z nejlepších učitelů angličtiny vůbec. Její výuka je zábavná, přichází se stále novými metodami a má obrovský přehled v možnostech, které pro vaše vzdělávání a zlepšování jazyka můžete použít. Umí udělat z učení se angličtiny váš koníček, alespoň v mém případě se jí to rozhodně povedlo a díky jejímu kurzu jsem udělala neuvěřitelný skok kupředu.”

– Lenka Páleníková

Wanna meet people who love their job and have ability to inspire others? Join Nina English!”

– Anna Melichová

 

Tady je víc podrobných referencí od absolventek kurzů Nina English.