Dětské skupinovky online

Jazyk je k tomu, abychom se naučili spolu komunikovat, u nás proto s dětmi zlepšujeme angličtinu přirozenou interakcí a zapojením moderních technologií. Hrajeme hry, hodně mluvíme, zpíváme, využíváme prostředí dětí doma a často pracujeme s podněty od dětí.

Díky naší zážitkové metodě se děti na celý život do angličtiny zamilují!

ORGANIZAČNÍ ZÁLEŽITOSTI
  • Skupinový online kurz pro malou skupinku 4-6 dětí.
  • 2x 15 lekcí v každém pololetí, délka lekce 50 minut.
  • Lektorky z týmu Nina English.
  • Kurz probíhá v online prostředí Zoom nebo Whereby
  • 4 990 Kč, pro absolventy 3 990 Kč (za 1 pololetí) – méně, pokud se přidáte později
VOLNÁ MÍSTA

🌟 U rozdělení dětí přihlédneme k jejich pokročilosti (po krátkém online popovídání). Absolventi nemusí absolvovat úvodní pohovor, stačí se přihlásit s vybranou skupinkou a časem.

KURZ PROBÍHÁ: ve 2.pololetí od začátku února do května 2023

OHLASY NA VÝUKU
“Dcerka se nejen posunula ve slovní zásobě, ale angličtinu začala používat i během jiných činností, jako chystání na stůl, oblékání…. Jsme moc rádi, že v této době domácí vzdělávání se kurz takto akčně spustil ve formě, která dcerku velmi bavila, a také se vždy na angličtinu moc těšila! Díky všem a budeme rádi pokračovat.”
maminka Sáry K.
“Moc děkuji za to, co děláte, a jak to děláte. Máte můj velký obdiv a jsem moc ráda, že jsem vás potkala a když je možnost tak holkám umožnit se s vámi setkávat a posouvat se v angličtině dál úplně jiným způsobem, který je přirozený a super.”
maminka Kačky a Elišky P.
“Moc děkujeme za úžasné online hodiny angličtiny. Skvělý doplněk ke školním hodinám AJ! Syn byl nadšený. Těšíme se na další hodiny!”
maminka Kryštofa S.
“Moc děkujeme, syn si angličtinu užíval, máme z lekcí výborný pocit. Na rozdíl od školní výuky. :)”
maminka Vojty K.
“Nino, děkuji velmi, Marek se bavil, a to je nejdůležitější. Vámi organizované lekce zaručují kvalitu.”
maminka Marka K.
“Jeník se díky vašim kurzům posunul, udělal teď v 5.tř. test na B1 a hodiny u vás mu velmi pomohly.”
maminka Jeníka P.
NINA O KURZECH ANGLIČTINY PRO DĚTI

“Děcka milují všechna ta online hejblátka, break-out rooms, hry, interaktivní chat a whiteboard, a většinou úplně zapomenou, že je všechno v angličtině. Často zapojujeme hýbací aktivity, aby jen neseděly u pc, takže tancují, cvičí, hledají předměty po bytě (find something fluffy, something yummy, something red), občas něco jednoduchého vaří nebo vyrábí. Propojení online a offline aktivit dětem pomáhá používat angličtinu přirozeně a zamilovat se do ní. Žádné testy a učebnice, jazyky se lépe učí hrou.” 

ČLÁNEK “JAK UČÍME DĚTI ZÁŽITKOVĚ”

Moc se na vaše děti těšíme!