CZ en

Dvouvíkendovka pro rebelky (11 – 13 let)

Baví vaše děti angličtina, ale ve škole se učí jen z nudných učebnic? Píšou testy ze slovíček, probírají nezáživné texty, nemluví moc mezi sebou, nehrají si? Jazyk je k tomu, abychom se naučili spolu komunikovat, u nás proto s dětmi zlepšujeme angličtinu přirozenou interakcí a zapojením moderních technologií. Hrajeme si, zpíváme, vaříme, chodíme ven, do Vidy, a často pracujeme s podněty od dětí. 

Vhodné pro extrovertnější děti. 

 

KURZ PROBÍHÁ: říjen a listopad

  • kurz probíhá v učebně/zahradě na Rybářské 9,
  • případně v parku poblíž, ve Vidě nebo u Niny doma
  • 4 900,– Kč, pro absolventy 3 900,– Kč (za celou dvouvíkendovku)

Mám zájem o kurz


 

Pořádáme také příměstský tábor v termínu 13. – 17.7. – víc info tudy

 

OHLASY NA VÝUKU

“Holky se vrátily spokojené a moc nadšené. Takže za nás jednička s hvězdičkou a moc děkujeme. A velmi rády by se holky zúčastnily dalšího běhu!” – maminka Elišky a Kačky P.

“Moc děkujeme, Elišce se kurz moc líbil a chce se zúčastnit letního příměšťáku, na který se už teď moc těší.” – tatínek Elišky H.

“Doporučuji všemi deseti. Klárka byla na podzimních Rebelkách a konečně pro ni není angličtina strašák.” – maminka Kláry H.

FOTKY Z KURZŮ

Výuka probíhá zážitkovou formou, bez učebnic a školních lavic. Hlavním cílem všech kurzů je najít lásku k jazyku, rozmluvit se a posílit sebevědomí v mluveném projevu. Na kurzech se děti setkají s dalšími, které Aj také baví a hlavně se zapálenými lektory.

Více o našich kurzech v sekcích Pojď se zamilovat a Ohlasy na výuku.