CZ en

Dětské kurzy online (6 – 12 let)

Baví vaše děti angličtina?

Ve škole se učí jen z nudných učebnic?

Píšou testy ze slovíček, probírají nezáživné texty?

Nemluví moc mezi sebou, nehrají si?

 

Jazyk je k tomu, abychom se naučili spolu komunikovat, u nás proto s dětmi zlepšujeme angličtinu přirozenou interakcí a zapojením moderních technologií. Hrajeme hry, hodně mluvíme, zpíváme, využíváme prostředí dětí doma a často pracujeme s podněty od dětí.

Díky naší zážitkové metodě se děti na celý život do angličtiny zamilují!

🌟

Skupinky:

6 – 8 roků (1. – 3.třída) ST od 15h nebo od 16h

8 – 10 roků (3. – 4.třída) ÚT od 16h

10 – 12 roků (4. – 6.třída) ST od 18h

U rozdělení dětí přihlédneme k jejich pokročilosti (po krátkém online popovídání) a také jejich časovým možnostem. Absolventi nemusí absolvovat úvodní pohovor, stačí se přihlásit s vybranou skupinkou a časem. 

 

KURZ PROBÍHÁ: od konce září do začátku června

 • skupinový online kurz pro malou skupinku 4-6 dětí
 • 2x 15 lekcí v každém pololetí, délka lekce 50 minut
 • lektorky z týmu Nina English

 • kurz probíhá v online prostředí Zoom
 • 4 900,– Kč, pro absolventy 3 900,– Kč (za 1 pololetí)

Mám zájem o kurz

   

  OHLASY NA VÝUKU

  “Moc děkujeme za úžasné online hodiny angličtiny. Skvělý doplněk ke školním hodinám AJ! Syn byl nadšený. Těšíme se na další hodiny!” – maminka Kryštofa S.

  “Dcerka se nejen posunula ve slovní zásobě, ale angličtinu začala používat i během jiných činností, jako chystání na stůl, oblékání…. Jsme moc rádi, že v této době domácí vzdělávání se kurz takto akčně spustil ve formě, která dcerku velmi bavila, a také se vždy na angličtinu moc těšila!  Díky všem a budeme rádi pokračovat.” – maminka Sáry K.

  “Moc děkujeme, syn si angličtinu užíval, máme z lekcí výborný pocit. Na rozdíl od školní výuky. :)” – maminka Vojty K.

  “Moc děkuji za to, co děláte, a jak to děláte. Máte můj velký obdiv a jsem moc ráda, že jsem vás potkala a když je možnost tak holkám umožnit se s vámi setkávat a posouvat se v angličtině dál úplně jiným způsobem, který je přirozený a super.” – maminka Kačky a Elišky P.

  “Nino, děkuji velmi, Marek se bavil, a to je nejdůležitější. Vámi organizované lekce zaručují kvalitu.” – maminka Marka K.