CZ en

Online angličtina pro děti (7 – 12 let)

Baví vaše děti angličtina, ale ve škole se učí jen z nudných učebnic? Píšou testy ze slovíček, probírají nezáživné texty, nemluví moc mezi sebou, nehrají si? Jazyk je k tomu, abychom se naučili spolu komunikovat, u nás proto s dětmi zlepšujeme angličtinu přirozenou interakcí a zapojením moderních technologií. Hrajeme hry, hodně mluvíme, zpíváme, využíváme prostředí dětí doma a často pracujeme s podněty od dětí. Zážitková angličtina pro děti online!

Vhodné pro extrovertnější děti.

 

KURZ PROBÍHÁ: menší děti čt 11.2. – 3.6. , větší st 3.2. – 20.5.2021

  • skupinový online kurz pro malou skupinku 4-6 dětí
  • 2x 15 lekcí v každém pololetí: čt 16 – 17h (menší) nebo st 18 – 19h (větší) 
  • lektoři: Nina HanákováPavlína Navrátilová a další lektoři z týmu

  • kurz probíhá v online prostředí Zoom
  • 4 900,– Kč, pro absolventy 3 900,– Kč (za 1 pololetí)

Mám zájem o kurz

 

🌟

anebo raději offline zážitkový letní Příměšťák pro holky 10-12 let ?

OHLASY NA VÝUKU

“Moc děkujeme za úžasné online hodiny angličtiny. Skvělý doplněk ke školním hodinám AJ! Syn byl nadšený. Těšíme se na další hodiny!” – maminka Kryštofa S.

“Dcerka se nejen posunula ve slovní zásobě, ale angličtinu začala používat i během jiných činností, jako chystání na stůl, oblékání…. Jsme moc rádi, že v této době domácí vzdělávání se kurz takto akčně spustil ve formě, která dcerku velmi bavila, a také se vždy na angličtinu moc těšila!  Díky všem a budeme rádi pokračovat.” – maminka Sáry K.

“Moc děkujeme, syn si angličtinu užíval, máme z lekcí výborný pocit. Na rozdíl od školní výuky. :)” – maminka Vojty K.

“Moc děkuji za to, co děláte, a jak to děláte. Máte můj velký obdiv a jsem moc ráda, že jsem vás potkala a když je možnost tak holkám umožnit se s vámi setkávat a posouvat se v angličtině dál úplně jiným způsobem, který je přirozený a super.” – maminka Kačky a Elišky P.

“Nino, děkuji velmi, Marek se bavil, a to je nejdůležitější. Vámi organizované lekce zaručují kvalitu.” – maminka Marka K.