Pokročilí

Studentky kurzu zážitkové angličtiny v Brně - pro ženy bez učebnic

Anglicky už umíš docela dobře, ale stále si nejsi stoprocentně jistá a necítíš se na sto procent, když se máš se svou angličtinou prezentovat. Chceš zvládat domlouvat se s klienty po telefonu, sebejistě sdílet svoje nápady s týmem, školit a zařizovat náročnější věci. Nebo víc cestovat. Chceš číst bez námahy knížky v originále a dívat se na filmy nebo seriály bez titulků. Zažívat ten pocit, že je angličtina už napořád přirozenou součástí tvého života. Ráda ti s tím společně s mým týmem pomůžu!

 

 

PŘÍŠTÍ KURZ PROBÍHÁ: odloženo

  • skupinový kurz pro 5–7 studentek
  • 12 skupinových lekcí, 1x týdně v po 17.30 – 19.30h + 2 online hovory s Ninou (individuální domluva)
  • lektoři: Nina Hanáková a 4 hostující senior lektoři

  • většina lekcí probíhá v učebně na Rybářské 9, případně v kavárně
  • 9 900,–, absolventky Nina English 7 900,–

Mám zájem o kurz

Výsledky kurzu:

Za 3 měsíce se naučíš rozumět svým konkrétním potřebám, budeš rozmluvená a minimálně o půl úrovně výš. Budeš dobře znát techniky a nástroje, jak se zlepšovat a přirozeně se angličtinou pravidelně obklopovat. Budeš zvyklá mluvit a do budoucna budeš vědět, co máš v jaké situaci dělat.

Během kurzu si se mnou na 2 individuálních online setkáních (cca 30 minut) sestavíš jasné cíle a cestu, jak k nim dojít. Na kurzu se setkáš s několika dalšími senior lektory Nina English týmu, včetně rodilých mluvčích, kteří vedou zážitkové lekce, a také s pozitivně naladěnými a vysoce namotivovanými novými přítelkyněmi. 

🌟

“Nina and her teachers deserve more than 5 stars! I enjoyed myself in every lesson. Nina is a gifted teacher. She will help you set your English goals and really achieve them, step by step. 

– Vendula Kohoutková

“I really enjoyed every lesson with Nina and her teachers. I love people with a never-ending smile and positive attitude and this course was full of it. The course is not only about English, this course gives you more… I finally lost the fear of speaking and found a way how to better understand myself. Highly recommend this course!”

Zuzana Zatloukalová

“At Nina’s course I met amazing people. I had lots of fun and of course improved my English! All the teachers managed to share their knowledge and enthusiasm with us and they were never boring. Thank you for everything!”

Anet Tomšíková

“Nina doesn’t  teach just English, she teaches how to spread excitement about life and how to live it fully! She has an unbelievable ability of joining amazing and interesting people – students as well as teachers. Thanks a lot I could be part of it!”

Kateřina Tydlačková

“Nina’s courses aren’t about learning English, they are about how English is becoming a part of your life.”

Andrea Grigerová

 

Tady je víc podrobných referencí od absolventek.

Mám zájem o kurz

FOTKY Z KURZŮ