CZ en

Příměšťák pro rebelky (11 – 13 let)

Baví vaše děti angličtina, ale ve škole se učí jen z nudných učebnic? Obklopují se angličtinou mimo školu, už slušně rozumí, ale nemají příležitost mluvit? Jazyk je k tomu, abychom se naučili spolu komunikovat, u nás proto s dětmi zlepšujeme angličtinu přirozenou interakcí a zapojením moderních technologií. Hrajeme si, zpíváme, vaříme, tvoříme, točíme filmy, hýbeme se, chodíme ven, do Vidy a často pracujeme s podněty od dětí.

Vhodné pro extrovertnější děti. 

TERMÍNY: 13. – 17. 7.  nebo 17. – 21.8. 2020

  • kurz probíhá v učebně/zahradě na Rybářské 9,
  • případně v parku poblíž, ve Vidě nebo u Niny doma
  • 5 900,– Kč, pro absolventky dětský kurzů 4 900,– Kč

Mám zájem o kurz


 

Pořádáme také podzimní Kurz pro rebelky – víc info tudy

 

OHLASY NA VÝUKU

“Holky se vrátily spokojené a moc nadšené. Takže za nás jednička s hvězdičkou a moc děkujeme. A velmi rády by se holky zúčastnily dalších kurzů!” – maminka Elišky a Kačky P.

“Lili je nadšená!!! Moc děkujeme a doporučujeme dál.” – maminka Lili J.

“Nino, holky byly každý den natěšené a užívaly si každý okamžik. Říkaly, že dny byly krátké a o únavě nemůže být řeč. Kdyby to šlo, asi by tam i spaly. Děkujeme-bylo to skvělé!!” – maminky Adélky K. a Julinky N.

“Moc děkujeme, Elišce se kurz moc líbil a chce se zúčastnit dalšího, na který se už teď moc těší.” – tatínek Elišky H.

“Doporučuji všemi deseti. Klárka byla na podzimních Rebelkách a konečně pro ni není angličtina strašák.” – maminka Kláry H.

FOTKY  Z KURZŮ

 

Výuka probíhá zážitkovou formou, bez učebnic a školních lavic. Hlavním cílem všech kurzů je najít lásku k jazyku, rozmluvit se a posílit sebevědomí v mluveném projevu. Na kurzech se děti setkají s dalšími, které Aj také baví a hlavně se zapálenými lektory.

Více o našich kurzech v sekcích Pojď se zamilovat a Ohlasy na výuku.