CZ en

Příměšťák pro rebelky (10 – 12 let)

 

Baví vaše děti angličtina, ale ve škole se učí jen z nudných učebnic? Obklopují se angličtinou mimo školu, už slušně rozumí, ale nemají příležitost mluvit? Jazyk je k tomu, abychom se naučili spolu komunikovat, u nás proto s dětmi zlepšujeme angličtinu přirozenou interakcí a zapojením moderních technologií. Hrajeme si, zpíváme, vaříme, tvoříme, točíme filmy, hýbeme se, chodíme ven, do Vidy a často pracujeme s podněty od dětí.

Vhodné pro extrovertnější děti. 

TERMÍNY: 19. – 23. 7. 2021

 • kurz probíhá v učebně/zahradě na Rybářské 9,
 • případně v parku poblíž, ve Vidě nebo u Niny doma
 • 5 900,– Kč, pro absolventky dětských kurzů 4 900,– Kč

Mám zájem o kurz

  OHLASY NA VÝUKU

  “Holky se vrátily spokojené a moc nadšené. Takže za nás jednička s hvězdičkou a moc děkujeme. A velmi rády by se holky zúčastnily dalších kurzů!” – maminka Elišky a Kačky P.

  “Lili je nadšená!!! Moc děkujeme a doporučujeme dál.” – maminka Lili J.

  “Nino, holky byly každý den natěšené a užívaly si každý okamžik. Říkaly, že dny byly krátké a o únavě nemůže být řeč. Kdyby to šlo, asi by tam i spaly. Děkujeme-bylo to skvělé!!” – maminky Adélky K. a Julinky N.

  “Moc děkujeme, Elišce se kurz moc líbil a chce se zúčastnit dalšího, na který se už teď moc těší.” – tatínek Elišky H.

  “Doporučuji všemi deseti. Klárka byla na podzimních Rebelkách a konečně pro ni není angličtina strašák.” – maminka Kláry H.

  FOTKY  Z KURZŮ

   

  Výuka probíhá zážitkovou formou, bez učebnic a školních lavic. Hlavním cílem všech kurzů je najít lásku k jazyku, rozmluvit se a posílit sebevědomí v mluveném projevu. Na kurzech se děti setkají s dalšími, které Aj také baví a hlavně se zapálenými lektory.

  Více o našich kurzech v sekcích Pojď se zamilovat a Ohlasy na výuku.