LANGUAGE TEACHERS FESTIVAL

JEDINEČNÉ SETKÁNÍ
LEKTOREK NA VOLNÉ NOZE

Women for women
Počet míst omezen.

Pojď s námi oslavit učení jazyků!

Obklopíš se motivovanými a akčními ženami.
Posuneš se v metodice i podnikání.
Strávíš celý víkend v angličtině.
A můžeš s námi sdílet svoje radosti i starosti.
"So much inspiration packed in one weekend! Thank you for organizing this, it went so far beyond my expectations!"
Jana Tatarová
účastnice 1.ročníku v listopadu 2021

Přijeď posunout svou výuku i podnikání

7 workshopů, 1 velký mastermind, 1 večerní party, společné bydlení, profi fotky

14.–15.května v Brně

Aby nás učení bavilo

S Evou Pěčkovou probereme jazykové koučování, s Ninou Hanákovou práci s chybou a s Lenkou Ludvíkovou si dáme sebereflexi pro lektory.

Naše značka online

Branding, budování dobrého jména a jak ho použít k prodeji online - s Veronikou Palovskou. A s Kate Ilias se budeme fotit, mít dobré fotky značce pomáhá!

Osobní rozvoj

S Lenkou Chrenšcovou se tentokrát vydáme do tajů skvělé typologie Human Design a s Ninou se zkusíme zbavit našich finančních bloků. Součástí festivalu je i 3hodinový mastermind.

Komunita zajímavých žen

Festival bude skvělým místem pro networking a navazování nových přátelství. Na programu je spousta seznamovacích aktivit, obědy, coffee breaks, večerní procházka centrem a večírek v koktejl baru. Možnost společného bydlení přímo v prostorách festivalu!

Vhodné pro začínající i zkušené lektorky!

Počet míst omezen.

Kdo tě festivalem provede?

4
1
3
6
5
2

Festivalové menu

WORKSHOPY

Tentokrát se dostaneš všude! • Self-reflection and well-being for teachers • Correcting mistakes • Branding and digi products • Language coaching • Money blocks • Human Design.

MASTERMINDY

V malé skupině lektorek se na 3 hodiny ponoříš do společného řešení současných problémů tvých a ostatních lektorek. Skupiny zaměřené na podnikání, učení, osobní, cokoliv.

FOCENÍ

Nech se vyfotit naší profi fotografkou a fotky použij na web, sociální sítě a digi produkty. Můžeš se nechat vyfotit ve skupině nebo sama, ve dvou různých 2hodinových blocích.

NETWORKING

Obrovsky důležitá část festivalu. Seznamování se s novými lidmi, prohlubování vztahů, společné aktivity, spolupráce, sdílení radostí i starostí jsou stejně nejvíc!

Atmosféra na 1.ročníku festivalu

Ohlasy na 1.ročník festivalu

„The best language teachers event I have ever attended.“
Lenka Málková
„All conferences that I've attended talk only about teaching and not about freelancing or work-life balance. This was the only one and that's what makes it special.“
Alena Vágnerová
„What an incredible time this was and what a privilege to have taken part in this educational and networking event organised by Nina. We shared ideas and experience, knowing we are all in this together, and I learned so much.“
Zuzana Delgado
„Thank you so much for the festival, it was a lot to take in, BUT a lot of amazing stuff! I really enjoyed it.“
Adéla Bartáková
„The festival exceeded my expectations. I loved the event so much! I'm pretty sure I'll be using the inspiration and the energy I gained during the event for months.“
Veronika Palovská
„I would definitely recommend the festival to other teachers. It was interactive, friendly, so much fun and all workshops were highly professional. All beyond my expectations.“
Markéta Kuchovská
„I enjoyed that there was a good balance between a professional and a warm/friendly atmosphere. It wasn't all business, plenty of fun too!“
Zayda Wilson
„One weekend wasn't enough. I am looking forward to coming again, meeting all the inspiring people and enjoying the fantastic atmosphere full of cooperation and support.“
Karolína Rybková
Počet míst omezen.

Kde se bude festival konat a co ubytování?

V příjemném prostředí školících a ubytovacích prostor v centru Brna
Edunesto - Internesto, na ulici Veselá.

Doporučujeme společné ubytování - Internesto.com. Možnost parkování 100m.

V sobotu večer bude party v baru!

Neformální party v tomto cool brněnském baru Jekyll&Hyde.

Čeká nás večer s výbornými koktejly / moravským vínkem a mňam tapas.

Co si z festivalu odneseš?

Ujasněné vlastní potřeby

Pomocí sebereflexe pro učitele si ujasníš, kde jsi a kam chceš dál jít. Ve workshopu o Human Design typologii se podíváš na své silné stránky a jak jich využít.

Posílenou značku

Na volné noze jsme značkou my sami. Jak v našem případě budovat dobré jméno, aby si nás a naše služby lidé zapamatovali? Půjdeme na to pěkně od podlahy.

Zdravější přístup k penězům

Podíváme se na zoubek naší sebehodnotě a finančním blokům, aby to, co si za naši práci účtujeme, bylo v souladu s tím, co tvoříme a předáváme.

Nápady na nové služby

Budeš si umět vybrat z digitálních produktů, které ti mohou zajistit pasivní příjem. Dozvíš se, jak lépe zapojit jazykový koučink do výuky.

Profi fotky na svůj web a sítě

Naše fotografka ti pořídí klasické profilovky i fotky simulující výuku s dalšími lektorkami v roli studentů. Fotky ti po festivalu pošleme.

Nová přátelství

Pocit, že někam patříme, je pro nás důležitý. Tvoříme komunitu, ne konkurenci, a tak se těš na nová přátelství a kolegyně.

Cena vstupenky

Do 15.4. 4900,-
Od 16.4. 5500,-

Sleva 20% pro členky Klubu úspěšných lektorek angličtiny
Počet míst omezen.
V ceně vstupenky jsou fotky od fotografky a káva / čaj / ovoce během coffee breaks.

V ceně NENÍ ubytování a stravování.

Časté dotazy

Festival je pro lektorky všech jazyků na volné noze, které mají chuť získat nové znalosti, načerpat inspiraci, zúčastnit se podnětných diskuzí a potkat se konečně zase i osobně s dalšími kolegyněmi. Jestli se v tom poznáváš, rády tě mezi sebou uvidíme!

Registrace na festival bude v sobotu 14. května od 9:30 h ráno, v 10 h začínáme! Workshopová část bude ten den končit v 17 h. Od 19 h pořádáme pro zájemce večerní hodinovou city tour po centru Brna zakončenou party v jednom z brněnských podniků (od 20 h). V neděli 15. května budeme začínat v 10 h a končit v cca 16 h. 

Přesný program obdrží zaregistrovaní účastníci před zahájením festivalu.

Komunikačním jazykem festivalu bude i vzhledem k zahraničním hostům angličtina. Ale rozhodně jsi vítaná, i pokud učíš jakýkoliv jiný jazyk.

Chceme oslavovat svou práci, kterou všechny milujeme, vzdělávat se, a bavit se současně.

Cena vstupenky nezahrnuje náklady na dopravu, ubytování a obědy – to je ve tvé vlastní režii. Jako ideální ubytování doporučujeme pokoje ve stejné budově – tady: https://www.internesto.com/. Zmiňte, že jedete na festival. V nabídce jsou single pokoje i sdílené. Na sdílení se můžete domlouvat v soukromé skupině na FB. Workshopy jsou páteří celého festivalu a jsou koncipované tak, že se můžeš zúčastnit až 6 z nich, protože se budou během festivalu vždy 2x opakovat. Až na dva, které budou proto nahrané a všechny účastnice je obdrží po skončení festivalu.

Program festivalu obdrží každá registrovaná účastnice před zahájením festivalu a pomocí formuláře se zapíše do workshopu, na který chce jít.

Kapacita workshopů je omezena, proto je dobré zapsat se hned po odbdržení emailu. 

Na focení budou vyhrazené dva dvouhodinové workshopové bloky. Fotky můžete mít buď ve skupině nebo samostatně, stačí se domluvit s fotografkou Kate.

Fotky ti poté zašleme e-mailem.

Vstupenka platí na oba dva dny. Vstupenky jen na jeden den nejsou k dispozici. 

Do zahájení festivalu zbývá

Days
Hours
Minutes
Seconds

Moc se těším!

1