Jarrot Garza

Jarrot Garza - lektor Nina English

“I like working with Nina’s groups because the students are self-motivated and interested in learning through non-conventional means. This allows them to explore the language in depth and faucet not typically achieved through standard traditional study.”

 
 
Jarrot je Američan, možná ještě lépe Texasan, jak poleno. Miluje moravské koláče, kterým se v Texasu říká kolachees, a o rozdílech mezi buchtou, koláčem, dortem a dalšími sladkostmi dokáže mluvit hodiny.                             A u toho vám dá takovou nálož interkulturní komunikace, s důrazem na empatii, naslouchání a svobodu vyjadřování, že odcházíte jak v hypnóze.

Přirovnává angličtinu k tanci, miluje setkání v čajovně nebo u sebe doma, kde studentům s oblibou připravuje texaská jídla, a tak se na jeho lekcích i já stávám občas studentkou a hltám každé jeho slovo. Několikrát nás svými příběhy dojal k slzám, před příchodem do České republiky (v roce 2014) totiž pracoval delší dobu pro OSN a pomáhal válečným uprchlíkům s integrací v USA. 


Naši lektoři