Ahoj fanoušci angličtiny bez učebnic!

Tak se nám to pomalu blíží - konec roku 2013. A spolu s ním i rekapitulace všeho, co se nám letos povedlo. Bude mezi těmi vašimi úspěchy i lepší angličtina? A pokud ano, přidáte se do diskuse na Facebooku jak se vám to podařilo?

 

 ★ PRO POBAVENÍ

20 BRITSKÝCH SLOV, KTERÁ V AMERICKÉ ANGLIČTINĚ ZNAMENAJÍ NĚCO JINÉHO - víte, co v americké angličtině znamená "coach", "rubber" nebo "jumper"?

JAK NÁM NERODILÁKŮM ZNÍ ANGLIČTINA - velmi podařené, vtipně natočené video, kterému určitě nebudete rozumět (4min)

25 FUNNY AUTO CORRECT FAILS - aneb jak si utržit ostudu přes smsky; garantuju břicho bolavé od smíchu

HISTORIE ANGLIČTINY PRO POKROČILÉ - jedno z těch famozních kreslených videí, které hltáte od začátku do konce  (v Aj, 11min)

 

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY A WEBY

5 CHARAKTERISTIK ÚSPĚŠNÉHO STUDENTA - výborné shrnutí zásad pro úspěšné studium angličtiny

ZDEŇKŮV PODCAST - tak toto je opravdu pecka, Zdeněk Lukáš - lektor Aj z Poděbrad - nahrává velmi zajímavé rozhovory a povídání o angličtině s krásným britským přízvukem

ZPRÁVY VE ZJEDNODUŠENÉ AJ - přečtěte si The New York Times ve zjednodušené angličtině

LESSONSTREAM.ORG - skvělý web pro všechny lektory angličtiny, kteří rádi pracují s videem a krátkými filmy

 

CO JE NOVÉHO U MĚ

MOJE OBLÍBENÁ VIDEA ROKU 2013 - nový příspěvek na mém blogu

1.VIDEO V ČEŠTINĚ "JAK NA ANGLIČTINU BEZ UČEBNIC" - o tom, jak pracovat s motivací, jazykovými cíly a proč je v angličtině důležité hlavně mluvit (7min)

1. PREZENTACE V ČEŠTINĚ NA EDUFORU - srdečně vás všechny zvu na moji premiéru prezentace výuky Aj bez učebnic na brněnském Eduforu 11.prosince od 19h v Otevřené zahradě

NOVÉ KURZY V NOVÉ UČEBNĚ - po několikaletém byrokratickém maratonu a měsících rekonstrukce naprosto zchátralých prostor otvírám na Rybářské ul. v Brně kurzy v nové učebně

 

10th ENGLISHBRNO PUB NIGHT - Christmas ed.

Přijďte se mnou, mými studenty a mezinárodními kamarády oslavit 2 roky EnglishBrno Pub Nights a zařádit si před Vánocemi v angličtině - v sobotu 7.prosince od 19h. Tentokrát v krásných prostorách nové Restaurace Mitrovski, na Starém Brně (bývalá Restaurace U Napoleona). Ať už jste někdy na EnglishBrno Pub Night byli nebo ne, tady jsou ty dva úžasné roky a 9 setkání zachycené na fotkách.

 

Mějte se...  třeba vánočně :)

Nina, EnglishBrno

 

Můj web  Moje FB stránka  Můj blog  Můj Youtube kanál

"The best teachers teach from the heart, not from the book."