Jednorázová konzultace s Ninou

 

Pojďte se mnou probrat, co dál s vaší angličtinou: 

✔  jak na tom jste
✔  kam se chcete dostat
✔  jak začít
✔  co začít
✔  jak posílit motivaci 

Základem je vědět co chci a pak mít plán a systém. Pojďme na to spolu!

 

 

 

Jednorázová individuální konzultace  s písemným shrnutím a spoustou dalších tipů/podnětů po konzultaci emailem. V češtině či v angličtině nebo mix, je to na vás.

Volné termíny po individuální domluvě. Spojíme se přes Zoom/Whatsapp/telefon.

Kdo jsem: Mgr. Nina Hanáková

Cena: 3500,- Kč 

Délka konzultace: 2h

Chci konzultaci

   

  OHLASY NA KONZULTACE

  Vlastně je to úplně jednoduché. Stačí spojit 1) hlubokou znalost svého oboru, 2) vášeň pro to v něm stále objevovat něco jiného a zdokonalovat se, 3) schopnost mluvit s lidmi tak, že se přestanou bát dělat chyby a za chvíli uvěří tomu, že něco takového jako chyba vlastně ani neexistuje, 4) dovednost předávat druhým svou touhu, aby se všichni lidé na světě dokázali laskavě a smysluplně domluvit dobrou angličtinou, 5) pedagogickou vášeň pro věc (marná sláva, kdo chce zapalovat, musí opravdu sám hořet). Když k tomu navíc ještě sršíte nápady a dobrou náladou, tak to v zásadě máte a můžete učit stejně dobře jako Nina. Zní to jednoduše, že? Ale dohromady je to takový pedagogický bílý jednorožec. Jedny z nejlépe investovaných peněz mého života.” 

  – Jan Šotkovský, dramaturg Městského divadla Brno

  Velmi doporučuji! Ujasnila jsem si cíle a cestu, jak se k nim dostat. Toho se držím již přes 4 měsíce a výsledky jsou nad očekávání! Nina a lidé kolem ní jsou opravdu profesionálové se srdíčkem na svém místě.”

  – Kateřina Greiffeneggová, učitelka ZŠ

  Konzultaci s Ninou všem doporučuji. Dostala jsem spoustu tipů, jak se angličtinou příjemně obklopit a usnadnit si tak cestu k nastaveným cílům nejen v angličtině. Setkání s Ninou bylo pro mě především motivační a nastartovalo mě to k další aktivitě.”

  – Lucie Machů, fyzioterapeutka