Jednorázová konzultace s Ninou

Pojďte se mnou probrat, co dál s vaší angličtinou:

Základem je vědět co chci a pak mít plán a systém. Pojďme na to spolu!

Jednorázová individuální konzultace  s písemným shrnutím a spoustou dalších tipů/podnětů po konzultaci emailem. V češtině či v angličtině nebo mix, je to na vás.

Volné termíny po individuální domluvě. Spojíme se přes Zoom/Whatsapp/telefon.

Kdo jsem: Mgr. Nina Hanáková

Cena: 3900,- Kč

Délka konzultace: 2h

OHLASY NA KONZULTACE
“Vlastně je to úplně jednoduché. Stačí spojit 1) hlubokou znalost svého oboru, 2) vášeň pro to v něm stále objevovat něco jiného a zdokonalovat se, 3) schopnost mluvit s lidmi tak, že se přestanou bát dělat chyby a za chvíli uvěří tomu, že něco takového jako chyba vlastně ani neexistuje, 4) dovednost předávat druhým svou touhu, aby se všichni lidé na světě dokázali laskavě a smysluplně domluvit dobrou angličtinou, 5) pedagogickou vášeň pro věc (marná sláva, kdo chce zapalovat, musí opravdu sám hořet). Když k tomu navíc ještě sršíte nápady a dobrou náladou, tak to v zásadě máte a můžete učit stejně dobře jako Nina. Zní to jednoduše, že? Ale dohromady je to takový pedagogický bílý jednorožec. Jedny z nejlépe investovaných peněz mého života.”
Jan Šotkovský
dramaturg Městského divadla Brno
“Velmi doporučuji! Ujasnila jsem si cíle a cestu, jak se k nim dostat. Toho se držím již přes 4 měsíce a výsledky jsou nad očekávání! Nina a lidé kolem ní jsou opravdu profesionálové se srdíčkem na svém místě.”
Kateřina Greiffeneggová
učitelka ZŠ
“Konzultaci s Ninou všem doporučuji. Dostala jsem spoustu tipů, jak se angličtinou příjemně obklopit a usnadnit si tak cestu k nastaveným cílům nejen v angličtině. Setkání s Ninou bylo pro mě především motivační a nastartovalo mě to k další aktivitě.”
Lucie Machů
fyzioterapeutka

Moc se na vás těším!