Individuálky online

Individuální lekce online

Nina English nabízí individuální kurzy pro studenty od úrovně A1 (falešný začátečník). 

Výuku vede buď Nina nebo jedna z jejích kolegyň z Nina English.

CO PRO VÁS MŮŽEME UDĚLAT

🌟 Obsah setkání je vždy sestaven dle vašich potřeb. Můžeme si klidně jen povídat a vychytávat chyby. Je to na společné domluvě.

"Moc mi vyhovuje tento způsob výuky, kdy si s Ninou jednou týdně zavolám, prostě jen tak, jako bych si volala s kamarádkou. Vše důležité mi Nina zapíše do online dokumentu a nová slovíčka nebo fráze nahraje i do hlasovky, což je super vychytávka na výslovnost. Díky tomu, že je forma lekcí tak jednoduchá, zvládla jsem pokračovat i během náročných pracovních období nebo hned po porodu a lekce jsem měla i na procházkách s kočárem nebo při cestách v zahraničí. Nina má velký cit pro výběr témat konverzace. Vždy dobře naslouchá a vnímá, co mě zajímá nebo co právě řeším a díky tomu mě lekce moc baví. Někdy se tak zapovídám, že úplně zapomenu, že mluvíme anglicky. Nina mě dokázala nadchnout pro seriály, čtení knížek i povídání s chatbotem až jsem překvapená, jak mě to i po letech baví naopak čím dál víc. Mám pocit jako bych se snad ani neučila, ale najednou umím mluvit i číst knížky a ještě si to užívám."
Martina Svadbíková
majitelka Bellarose.cz
ORGANIZAČNÍ ZÁLEŽITOSTI
  • Typická spolupráce je 1x týdně nebo 1x za 14 dní a jedno setkání trvá s Ninou 45-50 minut, s jinou lektorkou  60 minut
  • Nina je dostupná Po–Pá v rozmezí 10 – 15 hod. (časy výuky s jinou lektorkou se můžou lišit od časů výuky s Ninou.)  
  • Výuka probíhá přes Zoom / Whatsapp nebo telefon
  • Po každé lekci obdržíte shrnutí hodiny v angličtině v Google dokumentu a audio nahrávku nových slovíček pro opakování např. v autě nebo na procházce

🌟 Lze se domlouvat operativně z týdne na týden v rámci předem domluveného období. 

CENA VÝUKY pro pokročilé s Ninou – pro absolventy / nové

12 setkání – 13 900 Kč / 14 900 Kč

20 setkání – 17 900 Kč / 19 900 Kč

CENA VÝUKY pro méně pokročilé s lektorkou Nina English

12 setkání – 10 900 Kč

🌟 Setkání se předplácí vždy na daný počet lekcí bezhotovostně na bankovní účet, pro firmy vystavuji faktury pod IČ: 75690632. Nejsem plátcem DPH.

 

Máte-li zájem o jednorázovou konzultaci, Nina poskytuje konzultace o vaší angličtině

Jste-li lektorka, která má zájem o konzultaci v rámci své práce, Nina poskytuje konzultace pro lektorky.

OHLASY NA VÝUKU
“Nina mě naučila, jak mít ráda angličtinu a jak se ji ráda dlouhodobě učit. Doporučuji všem, co se zasekli a chtějí se hnout z místa a už se nezastavit.”
Veronika Hrubá
Koordinátorka vzdělávacích programů OSN
“My experience with Nina was perfect. Her invidiual online course was the best investment I’ve made and honestly, I miss our calls already. If you’re thinking about lessons with her, don’t, just go for it. Thank you again, Nina!”
Jindřich Nejedlý
Svatební a portrétní fotograf
“Vyzkoušel jsem si individuální angličtinu od Niny a považuji to za nejlepší investici, kterou jsem kdy udělal. Má velmi přátelský, optimistický a osobní přístup, respektuje individuální potřeby svého klienta. Na angličtinu se dívá velmi praktickým způsobem, který se jí samotné osvědčuje v praxi. Kdyby ve školách učili tak, jako Nina učí svoji angličtinu, dosahovali by Češi v zahraničí mnohem lepších výsledků. Jde to bez biflování, učebnic a rutinního opakování gramatiky. Pokud ještě přemýšlíte, zda-li si objednat hodiny angličtiny, přestaňte přemýšlet a udělejte to. Budete spokojeni jako já.”
Radim Hasalík
Specialista na internetový marketing
“Vlastně je to úplně jednoduché. Stačí spojit 1) hlubokou znalost svého oboru, 2) vášeň pro to v něm stále objevovat něco jiného a zdokonalovat se, 3) schopnost mluvit s lidmi tak, že se přestanou bát dělat chyby a za chvíli uvěří tomu, že něco takového jako chyba vlastně ani neexistuje, 4) dovednost předávat druhým svou touhu, aby se všichni lidé na světě dokázali laskavě a smysluplně domluvit dobrou angličtinou, 5) pedagogickou vášeň pro věc (marná sláva, kdo chce zapalovat, musí opravdu sám hořet). Když k tomu navíc ještě sršíte nápady a dobrou náladou, tak to v zásadě máte a můžete učit stejně dobře jako Nina. Zní to jednoduše, že? Ale dohromady je to takový pedagogický bílý jednorožec. Jedny z nejlépe investovaných peněz mého života.”
Jan Šotkovský
Dramaturg Městského divadla Brno
“Nina svým specifickým způsobem výuky bez učebnic dokázala vzbudit můj zájem o angličtinu. Udržela lekce zábavné a navíc nenásilnou formou pracovala na odstranění mých nejčastějších chyb. Během kurzu jsem se dozvěděl o spoustě internetových stránek, kde můžu zlepšovat svoji angličtinu i samostudiem. Jednoduše: Nina is the best English teacher I know. Díky, Nino!”
Tomáš Kučera
Vysokoškolský profesor na stavební fakultě VUT
“Nina je nejlepší učitelka angličtiny, jakou jsem kdy měla. Z jejího stylu výuky jsem nadšená a ráda ji doporučuji dál, protože umí naučit a zároveň skvěle motivovat. Každá hodina s ní je jiná, nikdy se nebudete nudit. Zamilujete si ji a její hodiny si opravdu užijete.”
Iveta Pernicová
Právnička na FIT VUT

Moc se na vás těšíme!