Individuálky online

Individuální lekce online

Pro všechny, kteří se o mě nechtějí dělit s ostatními, popřípadě pro ty, kdo z jakéhokoli důvodu nemohou nebo nechtějí navštěvovat skupinové kurzy. 

Vhodné pouze pro studenty na úrovni B1 a výš

CO PRO VÁS MŮŽU UDĚLAT

🌟 Obsah setkání je vždy sestaven dle vašich potřeb. Můžeme si klidně jen povídat a vychytávat chyby. Je to na společné domluvě.

ORGANIZAČNÍ ZÁLEŽITOSTI
  • Typická spolupráce je 1x týdně nebo 1x za 14 dní a jedno setkání trvá 45-50 minut.
  • Jsem dostupná Po–Pá v rozmezí 10 – 15 hod
  • Výuka probíhá přes Zoom / Whatsapp nebo telefon
  • Po každé lekci obdržíte shrnutí hodiny v angličtině v Google dokumentu a audio nahrávku nových slovíček pro opakování např. v autě nebo na procházce

🌟 Lze se domlouvat operativně z týdne na týden v rámci předem domluveného období. 

CENA BALÍČKŮ – pro absolventy / nové

12 setkání – 12 900 Kč / 14 900 Kč

20 setkání – 16 900 Kč / 18 900 Kč

🌟 Nižší částka je pro absolventy. Setkání se předplácí vždy na daný počet lekcí bezhotovostně na bankovní účet, pro firmy vystavuji faktury pod IČ: 75690632. Nejsem plátcem DPH.

Pokud mám plný rozvrh, doporučím vám spolupráci s kolegyní z týmu, která učí podobně.
Cena výuky je o cca 1/3 nižší.

 

Máte-li zájem o jednorázovou konzultaci, poskytuji konzultace o vaší angličtině

Jste-li lektorka, která má zájem o konzultaci v rámci své práce, poskytuji konzultace pro lektorky Aj.

OHLASY NA VÝUKU
“Nina mě naučila, jak mít ráda angličtinu a jak se ji ráda dlouhodobě učit. Doporučuji všem, co se zasekli a chtějí se hnout z místa a už se nezastavit.”
Veronika Hrubá
Koordinátorka vzdělávacích programů OSN
“My experience with Nina was perfect. Her invidiual online course was the best investment I’ve made and honestly, I miss our calls already. If you’re thinking about lessons with her, don’t, just go for it. Thank you again, Nina!”
Jindřich Nejedlý
Svatební a portrétní fotograf
“Vyzkoušel jsem si individuální angličtinu od Niny a považuji to za nejlepší investici, kterou jsem kdy udělal. Má velmi přátelský, optimistický a osobní přístup, respektuje individuální potřeby svého klienta. Na angličtinu se dívá velmi praktickým způsobem, který se jí samotné osvědčuje v praxi. Kdyby ve školách učili tak, jako Nina učí svoji angličtinu, dosahovali by Češi v zahraničí mnohem lepších výsledků. Jde to bez biflování, učebnic a rutinního opakování gramatiky. Pokud ještě přemýšlíte, zda-li si objednat hodiny angličtiny, přestaňte přemýšlet a udělejte to. Budete spokojeni jako já.”
Radim Hasalík
Specialista na internetový marketing
“Vlastně je to úplně jednoduché. Stačí spojit 1) hlubokou znalost svého oboru, 2) vášeň pro to v něm stále objevovat něco jiného a zdokonalovat se, 3) schopnost mluvit s lidmi tak, že se přestanou bát dělat chyby a za chvíli uvěří tomu, že něco takového jako chyba vlastně ani neexistuje, 4) dovednost předávat druhým svou touhu, aby se všichni lidé na světě dokázali laskavě a smysluplně domluvit dobrou angličtinou, 5) pedagogickou vášeň pro věc (marná sláva, kdo chce zapalovat, musí opravdu sám hořet). Když k tomu navíc ještě sršíte nápady a dobrou náladou, tak to v zásadě máte a můžete učit stejně dobře jako Nina. Zní to jednoduše, že? Ale dohromady je to takový pedagogický bílý jednorožec. Jedny z nejlépe investovaných peněz mého života.”
Jan Šotkovský
Dramaturg Městského divadla Brno
“Nina svým specifickým způsobem výuky bez učebnic dokázala vzbudit můj zájem o angličtinu. Udržela lekce zábavné a navíc nenásilnou formou pracovala na odstranění mých nejčastějších chyb. Během kurzu jsem se dozvěděl o spoustě internetových stránek, kde můžu zlepšovat svoji angličtinu i samostudiem. Jednoduše: Nina is the best English teacher I know. Díky, Nino!”
Tomáš Kučera
Vysokoškolský profesor na stavební fakultě VUT
“Nina je nejlepší učitelka angličtiny, jakou jsem kdy měla. Z jejího stylu výuky jsem nadšená a ráda ji doporučuji dál, protože umí naučit a zároveň skvěle motivovat. Každá hodina s ní je jiná, nikdy se nebudete nudit. Zamilujete si ji a její hodiny si opravdu užijete.”
Iveta Pernicová
Právnička na FIT VUT

Moc se na vás těším!