Individuálky Skype

Individuální lekce angličtiny přes skype

Pro všechny, kteří se o mě nechtějí dělit s ostatními, popřípadě pro ty, kdo z jakéhokoli důvodu nemohou nebo nechtějí navštěvovat hromadné kurzy. Skupinové kurzy jsou pro ženy, individuální lekce vedené přes Skype jsou pro všechny!

CO PRO VÁS MŮŽU UDĚLAT

Zhodnotím úroveň vaší psané a mluvené angličtiny, stejně jako vašich pasivních znalostí (porozumění).
Pomocí detailní analýzy vašich potřeb začneme posilovat vaši motivaci.
Naučím vás, jak si stanovit krátkodobé a dlouhodobé cíle, a pomohu vám jich dosáhnout.
Podle vašich potřeb a cílů sestavíme individuální studijní plán.
Pomohu vám zorganizovat si studium angličtiny od A do Z podle vašich časových možností.
Nastartuji vaše samostudium zajímavým a přirozeným způsobem, bez učebnic a testů.
Dostanete pravidelnou nálož odkazů doporučených zdrojů k samostudiu angličtiny, které úspěšně používám se svými studenty.

Obsah setkání je vždy sestaven podle potřeb klienta.

ORGANIZAČNÍ ZÁLEŽITOSTI

Po každé lekci obdržíte shrnutí hodiny v angličtině v programu Google Docs (v cloudu).
V případě spolupráce 3 a více lekcí získáte zdarma přístup na 3 měsíce na placenou stránku EnglishCentral.com.
Jsem dostupná Po–Pá v rozmezí 10 – 15 hod. (tzn. ne v odpoledních a večerních hodinách, kdy učím na skupinových kurzech).
Lze se domlouvat operativně z týdne na týden v rámci předem domluveného období.
Lekce probíhá vždy zhruba 60 minut.

Napište mi něco o sobě a vašich potřebách (pokud možno v angličtině) pomocí kontaktního formuláře nebo na nina@ninaenglish.cz.

CENA BALÍČKŮ DLE ROZSAHU SPOLUPRÁCE:

  • 1 setkání – 1 200,–
  • 3 setkání – 3 200,–
  • 6 setkání – 6 200,–
  • 9 setkání – 8 200,–
  • 12 setkání – 10 200,–
  • 15 setkání – 12 200,–

 

Setkání se předplácí vždy na daný počet lekcí bezhotovostně na bankovní účet, pro firmy vystavuji faktury pod IČ: 75690632.

Mám zájem o kurz

OHLASY NA VÝUKU

“Vyzkoušel jsem si individuální angličtinu od Niny a považuji to za nejlepší investici, kterou jsem kdy udělal. Má velmi přátelský, optimistický a osobní přístup, respektuje individuální potřeby svého klienta. Na angličtinu se dívá velmi praktickým způsobem, který se jí samotné osvědčuje v praxi. Kdyby ve školách učili tak, jako Nina učí svoji angličtinu, dosahovali by Češi v zahraničí mnohem lepších výsledků. Jde to bez biflování, učebnic a rutinního opakování gramatiky. Pokud ještě přemýšlíte, zda-li si objednat hodiny angličtiny, přestaňte přemýšlet a udělejte to. Budete spokojeni jako já.” – Radim Hasalík, specialista na internetový marketing

“S Ninou jsem absolvoval 15 individuálních lekcí angličtiny přes Skype. Svým specifickým způsobem výuky bez učebnic Nina dokázala udržet lekce zábavné, dokázala vzbudit můj zájem o angličtinu, a navíc nenásilnou formou pracovala na odstranění mých nejčastějších chyb. Během kurzu jsem se dozvěděl o spoustě internetových stránek, kde můžu zlepšovat svoji angličtinu i samostudiem. Jednoduše: Nina is the best English teacher I know. Díky, Nino!”- Tomáš Kučera, vysokoškolský profesor na stavební fakultě VUT

“I must say that Nina´s coaching was very beneficial for me. I finally know what I really want and what I expect from English – I have my English goals, I know how to achieve the goals and I also know that if I do these „hows“, I will achieve them! TRY NINA! She knows a lot of techniques for improving your English and I guarantee you: it wont be boring!” – Martin Nevídal, vysokoškolský student

Občas mezi moje studenty patří i zahraniční zaměstnanci mezinárodních firem či institucí. Tady například skypuju do Malaysie, na úřad turismu na ostrově Langkawi. Krásná zkušenost!