CZ en

Klub úspěšných lektorek angličtiny

Tento placený klub je pro tebe, pokud:

  • jsi nebo chceš v brzké době pracovat na volné noze jako lektorka Aj, 
  • ale máš strach, jak dál, jestli to zvládneš a uživíš se,  
  • a chceš následující měsíce využít k osobnímu i pracovnímu posunu,
  • inspirovat se, jak  učit angličtinu bez učebnic a školních lavic,
  • uvítáš společnost motivovaných lektorek a jsi zvyklá být na FB

 

Otvírám nový placený FB klub “Klub úspěšných lektorek angličtiny

Nefunguje ti / nebaví tě učení z učebnic a ráda bys učila jinak, chytře, aby měli studenti opravdové výsledky? A zároveň se nesedřela a byla spokojenou, pracovně i osobně naplněnou, odpočatou, zářící lektorkou volnonožkou? 

POJĎ TO LETOS KONEČNĚ PROLOMIT A VYSKOČIT ZE ZAMOTANÉHO KRUHU MALÝCH VÝDĚLKŮ, ZRUŠENÝCH LEKCÍ A STAGNACE! 

To vše se mnou – Ninou Hanákovou, zkušenou lektorkou na volné noze od r. 2004 a zakladatelkou zážitkových jazykových kurzů Nina English. 

🌟

Postupně se budeme zabývat online výukou, výukou bez učebnic a lavic, propagací, cenotvorbou, balíčkováním služeb, cílovkou, péčí o zákazníka, vlastními strachy a limity, vztahem k penězům, dalšími vzdělávacími zdroji, spoluprací s kolegy, a hlavně: vašimi podněty, co u vás hoří. 

Klub bude celý v angličtině: 

učíme angličtinu a potřebujeme se v ní zlepšovat, kromě jazykových cvičení (z upper-intermediate a advanced úrovní) tě posune i neustálá komunikace o tvé práci a životě v angličtině – psanou i mluvenou formou 

Těš se na: 

diskuze, webináře, živé rozhovory, videonávody a velkou podporu 

Pomůžu ti s cestou nahoru: 

v osobní, metodické, podnikatelské a jazykové rovině – vše rozděleno velmi přehledně do jednotlivých lekcí a nabité obsahem, doporučeními a podporou ode mě, mých kolegů, mentorů a všech účastnic ve skupině  

Máme hosty:

do klubu zvu na video rozhovory a následné dotazy moje kolegy lektory z týmu a zajímavé lektory v ČR, kolegy lektory ze zahraničí, moje mentory, kteří mě na cestě volnou nohou provázejí a další vysoce inspirativní lidi 

Horké křeslo:

pro tebe, jednou měsíčně naživo brainstorming s vybranou lektorkou (třeba zrovna s tebou), která řeší některé z probíraných témat – konzultace NAŽIVO

Můžeš se těšit na mou podporu, podporu mého týmu a všech dalších účastnic, které jsou v tom stejně jako ty. Pojďme si pomáhat! Stronger together!

Máš otázky ke Klubu? Klikni na FAQ ↓

FREQUENTLY ASKED QUESTIONS (FAQ)

Měsíční členství:

Do klubu lze vstoupit kdykoliv. Cena do 31.5. 990,- Kč, od 1.6. 1290,-Kč

Členství se platí pravidelnou platbou bankovním převodem.   

Z klubu se lze kdykoliv odhlásit a pravidelnou platbu na své straně zrušit. 

Chci vstoupit do klubu

🌟

Milá Ninko, nebýt tvého nedávného koučování a poradenství, jak učit přes Skype, jsem dnes v době koronaviru, kdy nemohu dojíždět za svými studenty, téměř bez příjmu. Jsem ti za to obrovsky vděčná a moc děkuju.”– Lenka Chrenščová (lektorka, ČR)

🌟

“She believed she could so she did!” (foto z konference pro učitele angličtiny ELT Forum, Bratislava)

OHLASY OD LEKTOREK

“Na Ninu jsem se obrátila, protože jsem cítila, že Nina patří k průkopnicím nového stylu výuky angličtiny v ČR. A protože chci jít tímto směrem, chtěla jsem si ušetřit čas pokusů a omylů a netrávit hledáním informací tolik času. Nina byla pro mne zkratkou ke všem odpovědím, odkazům, tipům pro tento způsob výuky, doporučila mi vždy konkrétní zdroje a odkazy, které seděly právě na mě. Pomohla mi taky rozklíčovat, na čem nejvíce zapracovat a já si sama na sobě tento styl výuky otestovala, abych nebyla kovářova kobyla. Naučila mě se sama učit Aj i lektořinu. A za toho půl roku spolupráce se stalo moc. Pronikla jsem do světa Aj bez učebnic. Pochopila jsem jak to funguje. Vím, kde co najít. Cítím oporu, že to, co dělám, není žádné vaření z vody, ale má svůj systém, který jsem tak dlouho hledala.” – Kateřina Stránská (lektorka, Frýdlant nad Ostravicí)

“Obrátila jsem se na Ninu s prosbou o koučování v businessu, který brzo plánuju rozjet. Nevěděla jsem, jak prakticky na to, kde začít, kam pokračovat a jak získat zákazníky. Nina má zkušeností v oboru a v businessu na rozdávání. Je profesionální a její rady jsou vždy šité na míru. Probraly jsme spoustu věcí, které jsem ani neveděla, že potřebuju vědět. Ne všechno pro mě bude jednoduché udělat. Musím na sobě zapracovat. Ale jsem ráda, že vím od někoho, kdo už si tím prošel, která cesta vede nejrychleji k tomu, čeho chci dosáhnout. To je k nezaplacení. Stálo to za to a jsem vděčná, že jsem do sebe byla ochotná investovat. Nedám na Ninu dopustit!” – Zuzana Delgado (budoucí lektorka Colchester, UK)

When I was at the beginning of my career I was really glad that I could work with Nina. Until this very day she keeps inspiring me professionally and personally every time I work with her. She is the living proof that we can do everything if we really want and if we work hard. She taught me that I can enjoy what I do and that there is no fail or win, there is only try that counts. She is simply my professional idol and priceless help on my journey.”  – Peťa Fekete (lektorka z Brna)

Nina’s ability to bring out the best in me as a new teacher shines in how patient, organized, planned and spontaneous, creative, and inspirational she is. And she can do the same for you!  When I started out I had no idea how to organize my schedule, how to price my services, how to communicate with my clients and how to promote myself in very natural ways. She preaches what she lives and I look forward to a future learning more with her, creating more for myself and those around me!” – Mary E. Amon (lektorka z North Caroline, USA)

Nina is a person full of passion, who easily makes everyone connected to her become more successful. Her warm demeanour and friendly personality makes her among the best coaches and colleagues to work with. She is incredibly supportive and will get you where you need to be very fast. She is a skilled professional, both as a teacher and a business owner.” – Anita Adnan (lektorka, Kuala Lumpur, Malajsie)