CZ en

Konzultace pro lektorky Aj

✔  Učíš angličtinu na volné noze nebo teprve začínáš?

✔  Potřebuješ poradit s podnikáním a/nebo metodikou?

✔  Něco ti nefunguje a uvítáš profesní náhled na tvou situaci?

✔  Dochází ti energie a nápady jak dál?

 

Po 17 letech na volné noze v jazykovém vzdělávání ti nabízím podporu v nasměrování tvého učení a podnikání.

🌟

“Nebýt tvého nedávného business koučování a poradenství jak učit online, jsem dnes v době pandemie, kdy nemohu dojíždět za svými studenty, téměř bez příjmu. Jsem ti za to obrovsky vděčná a moc děkuju.” 

Lenka Chrenščová, lektorka z Prahy

🌟

Vím, co funguje a co ne:

✔ jak učit bez učebnic

✔ jak na jazykový koučink

✔ jak se propagovat

✔ jak přitahovat jen motivované studenty

✔ jak zvýšit ceny

✔ jak změnit směr

✔ jak být odpočatá a spokojená 

A teď jsem tu pro tebe!

Pojďme se společně podívat na to, jak se ke mně můžeš přidat a tvořit komunitu samostatných a rozzářených lektorek. Přirozeně to pak budeš přenášet na svoje klienty a budeš mít s nimi lepší výsledky a lepší pocit z odvedené práce, jako já.

🌟

✔ Konzultace probíhá v domluvený čas přes Zoom nebo telefon, v rozsahu cca 2 hodiny. Jsem dostupná po domluvě ve všední dny mezi 9 – 17h.

✔ Po konzultaci ode mě obdržíš zápis v Google dokumentu – se souhrnem hlavních bodů, doporučených postupů a zdrojů

✔ Můžeš mi poté poslat krátké doplňující dotazy nebo se mnou sdílet svůj posun!

 

Cena: 3900 Kč

Poté možnost pravidelných konzultací za dohodnutou cenu, dle rozsahu spolupráce. Nejtypičtější spolupráce je:

🌟 v rozsahu dalších 5 konzultací v rozestupu 2-4 týdnů, cena 10 000,- Kč   

🌟 v rozsahu 10 konzultací v rozestupu 2-4 týdnů, cena 18 000,-Kč 

 

Mám zájem o konzultaci

🌟

OHLASY DALŠÍCH LEKTOREK

“Na Ninu jsem se obrátila, protože jsem cítila, že Nina patří k průkopnicím nového stylu výuky angličtiny v ČR. A protože chci jít tímto směrem, chtěla jsem si ušetřit čas pokusů a omylů a netrávit hledáním informací tolik času. Nina byla pro mne zkratkou ke všem odpovědím, odkazům, tipům pro tento způsob výuky, doporučila mi vždy konkrétní zdroje a odkazy, které seděly právě na mě. Pomohla mi taky rozklíčovat, na čem nejvíce zapracovat a já si sama na sobě tento styl výuky otestovala, abych nebyla kovářova kobyla. Naučila mě se sama učit Aj i lektořinu. A za toho půl roku spolupráce se stalo moc. Pronikla jsem do světa Aj bez učebnic. Pochopila jsem jak to funguje. Vím, kde co najít. Cítím oporu, že to, co dělám, není žádné vaření z vody, ale má svůj systém, který jsem tak dlouho hledala.” – Kateřina Stránská (lektorka z ČR)

“Obrátila jsem se na Ninu s prosbou o koučování v businessu, který brzo plánuju rozjet. Nevěděla jsem, jak prakticky na to, kde začít, kam pokračovat a jak získat zákazníky. Nina má zkušeností v oboru a v businessu na rozdávání. Je profesionální a její rady jsou vždy šité na míru. Probraly jsme spoustu věcí, které jsem ani neveděla, že potřebuju vědět. Ne všechno pro mě bude jednoduché udělat. Musím na sobě zapracovat. Ale jsem ráda, že vím od někoho, kdo už si tím prošel, která cesta vede nejrychleji k tomu, čeho chci dosáhnout. To je k nezaplacení. Stálo to za to a jsem vděčná, že jsem do sebe byla ochotná investovat. Nedám na Ninu dopustit!” – Zuzana Delgado (lektorka, Colchester, UK)

“Not only did Nina help me to focus, she also shared with me her ups and downs, and this was so helpful. We discussed my visions and plans, my website, my visual identity and I am so grateful for the individual consultation. It was so worth it, I recommend it to everyone!” – Lenka Málková (lektorka z ČR)

“I’d love to recommend this consultation to everyone! It helped me to clarify many things from the very beginning of my freelance career.” – Tanja Navrkalová (lektorka z ČR)

When I was at the beginning of my career I was really glad that I could work with Nina. Until this very day she keeps inspiring me professionally and personally every time I work with her. She is the living proof that we can do everything if we really want and if we work hard. She taught me that I can enjoy what I do and that there is no fail or win, there is only try that counts. She is simply my professional idol and priceless help on my journey.”  – Peťa Fekete (lektorka z ČR)

Nina’s ability to bring out the best in me as a new teacher shines in how patient, organized, planned and spontaneous, creative, and inspirational she is. And she can do the same for you!  When I started out I had no idea how to organize my schedule, how to price my services, how to communicate with my clients and how to promote myself in very natural ways. She preaches what she lives and I look forward to a future learning more with her, creating more for myself and those around me!” – Mary E. Amon (lektorka, USA)

Nina is a person full of passion, who easily makes everyone connected to her become more successful. Her warm demeanour and friendly personality makes her among the best coaches and colleagues to work with. She is incredibly supportive and will get you where you need to be very fast. She is a skilled professional, both as a teacher and a business owner.” – Anita Adnan (lektorka, Malajsie)

Mám zájem o konzultaci

Od dubna 2020 vedu novou platformu Klub úspěšných lektorek angličtiny. Přidej se!