CZ en

Konzultace pro lektorky Aj

Zakladatelka kurzů zážitkové angličtiny v Brně - pro ženy bez učebnic

Milé ženy, lektorky angličtiny,

po 17 letech praxe v jazykovém vzdělávání vám nabízím svůj profesní náhled na vaši situaci a podporu v nasměrování vašeho businessu. Pomohu vám nastavit váš business lektorky angličtiny tak, abyste se tím slušně uživily a byly spokojené, odpočaté a měly čas na svou rodinu, přátele a koníčky. 

 

V poslední době se mi ozývá čím dál více lektorek, které inspiruje, co dělám a jak to dělám, a jak to vše zvládám jako single maminka, stále s úsměvem a bez většího vyčerpání. A s vyššími výdělky než je v našem oboru běžné.

Pojďme se společně podívat na to, jak se ke mně můžete přidat a tvořit komunitu samostatných a rozzářených lektorek. Přirozeně to pak budete přenášet na svoje klienty a budete mít s nimi lepší výsledky a lepší pocit z odvedené práce, jako já.

Konzultace probíhají v domluvený čas přes Skype nebo telefon, v rozsahu cca 2 – 2,5 hodiny. Jsem dostupná po domluvě ve všední dny mezi 9-17h.

Vstupní konzultace: 3900,- Kč (bez podmínky pokračovat)

Poté možnost pravidelných konzultací za dohodnutou cenu, dle rozsahu spolupráce. Nejtypičtější spolupráce je:

🌟 v rozsahu dalších 5 konzultací v rozestupu 2-4 týdnů, cena 10 000,- Kč   

🌟 v rozsahu 10 konzultací v rozestupu 2-4 týdnů, cena 18 000,-Kč 

Mám zájem o konzultaci

NOVINKA!

Otevřela jsem novou platformu pro lektorky angličtiny “Klub úspěšných lektorek angličtiny”.

🌟

Milá Ninko, nebýt tvého nedávného koučování a poradenství, jak učit přes Skype, jsem dnes v době koronaviru, kdy nemohu dojíždět za svými studenty, téměř bez příjmu. Jsem ti za to obrovsky vděčná a moc děkuju.”– Lenka Chrenščová (lektorka, ČR)

🌟

“She believed she could so she did!” (foto z konference pro učitele angličtiny ELT Forum, Bratislava)

OHLASY OD LEKTOREK

“Na Ninu jsem se obrátila, protože jsem cítila, že Nina patří k průkopnicím nového stylu výuky angličtiny v CR. A protože chci jít tímto směrem, chtěla jsem si ušetřit čas pokusů a omylů a netrávit hledáním informací tolik času. Nina byla pro mne zkratkou ke všem odpovědím, odkazům, tipům pro tento způsob výuky, doporučila mi vždy konkrétní zdroje a odkazy, které seděly právě na mě. Pomohla mi taky rozklíčovat, na čem nejvíce zapracovat a já si sama na sobě tento styl výuky otestovala, abych nebyla kovářova kobyla. Naučila mě se sama učit Aj i lektořinu. A za toho půl roku spolupráce se stalo moc. Pronikla jsem do světa Aj bez učebnic. Pochopila jsem jak to funguje. Vím, kde co najít. Cítím oporu, že to, co dělám, není žádné vaření z vody, ale má svůj systém, který jsem tak dlouho hledala.” – Kateřina Stránská (lektorka, Frýdlant nad Ostravicí)

“Obrátila jsem se na Ninu s prosbou o koučování v businessu, který brzo plánuju rozjet. Nevěděla jsem, jak prakticky na to, kde začít, kam pokračovat a jak získat zákazníky. Nina má zkušeností v oboru a v businessu na rozdávání. Je profesionální a její rady jsou vždy šité na míru. Probraly jsme spoustu věcí, které jsem ani neveděla, že potřebuju vědět. Ne všechno pro mě bude jednoduché udělat. Musím na sobě zapracovat. Ale jsem ráda, že vím od někoho, kdo už si tím prošel, která cesta vede nejrychleji k tomu, čeho chci dosáhnout. To je k nezaplacení. Stálo to za to a jsem vděčná, že jsem do sebe byla ochotná investovat. Nedám na Ninu dopustit!” – Zuzana Delgado (budoucí lektorka Colchester, UK)

When I was at the beginning of my career I was really glad that I could work with Nina. Until this very day she keeps inspiring me professionally and personally every time I work with her. She is the living proof that we can do everything if we really want and if we work hard. She taught me that I can enjoy what I do and that there is no fail or win, there is only try that counts. She is simply my professional idol and priceless help on my journey.”  – Peťa Fekete (lektorka z ČR)

Nina’s ability to bring out the best in me as a new teacher shines in how patient, organized, planned and spontaneous, creative, and inspirational she is. And she can do the same for you!  When I started out I had no idea how to organize my schedule, how to price my services, how to communicate with my clients and how to promote myself in very natural ways. She preaches what she lives and I look forward to a future learning more with her, creating more for myself and those around me!” – Mary E. Amon (lektorka, USA)

Nina is a person full of passion, who easily makes everyone connected to her become more successful. Her warm demeanour and friendly personality makes her among the best coaches and colleagues to work with. She is incredibly supportive and will get you where you need to be very fast. She is a skilled professional, both as a teacher and a business owner.” – Anita Adnan (lektorka, Malajsie)