Frequently Asked Questions

V klubu můžeš trávit jak dlouhou dobu chceš, je to čistě na tobě. Je to takzvané asynchronní učení nebo vstřebávání informací, má to tu výhodu, že si k tomu sedneš, kdy máš ty čas. Můžeš dostávat a dávat podporu, inspiraci, motivaci, můžeš se účastnit skupinových video callů, zapojovat se do oborových diskuzí, aktivně řešit svoji situaci a je na tobě kdy, kde, jak. Neumím odhadnout, kolik času ti účast v klubu zabere, doporučovala bych věnovat se mu alespoň 2h týdně. Často se stává, že si člověk vůbec neuvědomí, že vlastně není zvyklý na FB chodit a zjistí, že se pro něj tato forma vůbec nehodí. Je dobré to předem promyslet.

Narozdíl od klasických online kurzů je tento díky platformě FB skupiny velmi interaktivní, ty spoluvytváříš obsah, který vzniká přímo za běhu. Samozřejmě můžeš klub využívat i méně a pasivně, jen si číst, občas něco lajknout, sledovat rozhovory, videa a webináře, dělat si třeba poznámky a postupně vše zapojovat. Když budeš aktivní a budeš např. přispívat do diskuzí a účastnit se skupinových live video hovorů, bude pro tebe členství v klubu mnohem přínosnější.

CO UDĚLÁM

Vyslechnu si tě, pohladím, podržím prostor, budu se ptát tak, abychom přišly na to, kde je zakopán pes, ukážu ti cestu, kterou jdu já – jazykově, metodicky, podnikatelsky a osobnostně – a pomůžu ti přenastavit mindset tam, kam ty si to dovolíš.

CO NEUDĚLÁM

Nechystám se předávat ucelenou Nina English metodiku, detailní koncept kurzů, můj business model a vše, co je “recept na coca-colu” a patří do rukou frenčízanta. Nebudu za tebe didakticky a metodicky stavět kurz. A nebudu tě na sílu obracet na “svou víru”, musíš sama chtít.

Dělám rozhovory s lidmi, kteří byli na mé cestě a formovali mé podnikání a učení. Mluvím s experty na jednotlivé oblasti plus se zajímavými lektory, jak z ČR, tak ze zahraničí. Podnikání, marketing, nacenění služeb, komunikace se zákazníky, učení dětí a dospělých, učení online a offline, učení bez učení, autonomní učení, značka a ochrana značky a spoustu dalšího.

Všechny videorozhovory a webináře jsou několik dní dopředu avizované, tvořím na většinu z nich tvořit Události na FB ve skupině (je soukromá, nikdo do ní neuvidí) a zpětně jsou napořád uložené v kurzu. Pracuju s funkci Lekce (Units), ve kterých je vše přehledně rozděleno a jednoduše k nalezení. Na začátku každého měsíce posílám na email také report se všemi odkazy na důležité příspěvky a aktivitu ve skupině, které se v předchozím měsíci ve skupině objevily.

Jako lektoři nemáme často příležitost komunikovat v angličtině na vyšší úrovni. Tady je tvoje příležitost nevypadnout z angličtiny. Ať už nemáš přístup k rodilákům nebo se prostě jen nemáš příležitost bavit o různorodých tématech, kde vyjadřuješ na té nejvyšší úrovni svoje názory, tady je tvoje příležitost. A navíc, někteří konzultanti nemusí být Češi, a možná do skupiny přijmeme i členky ze zahraničí.

V současné době to nechávám otevřené, chtěla bych se nejdřív podívat, jak bude klub fungovat. Chci na něj navazovat i mastermind skupiny offline.

Za jakou cenu koupíš, taková ti pak už napořád zůstane. Klub funguje na bázi měsíčního členství.