Pojď angličtinu zažít!

 

Když jsem před lety překopávala celou svou metodiku, rozhodla jsem se, že na prvním místě musí kurzy bavit mě. Protože když to baví učitele, baví to i studenty.

A tak si tu hrajeme, zpíváme, nakupujeme, vaříme, rozebíráme život, knížky, filmy, lásky, starosti i radosti, děti, práci…  a často u toho zapomeneme, že nemluvíme česky.

Nejlepší je totiž angličtinu zažít!

Copak to dává smysl – učit se jazyk tak, že budeme neustále sedět nad knihou ve školních lavicích? Velkou část výuky zabere vyplňování nezáživných cvičení a na mluvení zbyde jen posledních pár minut na konci.

Místo učebnic zarámujeme tvoji výuku jazykovými cíli a studijním plánem, který je pro každého jiný a naprosto individuální. A pak už to celé naplníme zážitky z různých akčních lekcí, know-how jak se učit a samozřejmě gramatikou a slovní zásobou. 

Vypsané kurzy 


POJĎ SE PŘESTAT STYDĚT!

Potkáváme se v malých ženských skupinkách, kde se přestaneš bát mluvit, potkáš nové kamarádky a spoustu fajn lektorů, uvolníš se a je vyhráno.
Pojď se nestydět!


POJĎ SE ZAMILOVAT!

Já a můj tým děláme svou práci s láskou, obrovským nadšením a máme výsledky. A ty je můžeš mít taky, stačí se do angličtiny zamilovat.
Pojď se zamilovat!