Cisel Derli

Cisel Derli - Nina English lektorka

“The main reason why I love working at Nina English is that I can finally break myself out of the limitations of coursebooks, be myself and  get creative. I love pushing the limits to make English learning much more fun by interactive and experiential lessons where we are all united by the love of teaching and learning from each other. And as a teacher who is hungry for sharing and learning more and more every day,  that’s basically what I am living for!”

 
Setkání s Cisel na podzim roku 2014 bylo osudové – kdo někdy potkal Cisel, ví dobře proč. Cisel je nejmladší a také nejvytíženější členka týmu, temperamentní, veselá, vždy připravená makat – prostě skvělá. Původem z Izmiru v Turecku, vystudovaná lektorka a překladatelka angličtiny, která se ve svých 22 usadila v Brně. Od prvního okamžiku se do něj zamilovala a jediné, co jí tu prý chybí, je moře a teplejší počasí.

V jejích lekcích se tancuje, vaří, nakupuje, hraje na hudební nástroje, vyrábí keramika, nanáší make up, cvičí pilates, předpovídá se budoucnost z kávové sedliny, povídá se o filmech, knížkách, kulturních rozdílech mezi Turky a Čechy a to vše pouze v angličtině, přestože Cisel umí úctyhodně dobře česky. Tahle milovnice jazyků a módy naprosto popírá teorii, že jazyk nejlépe naučí rodilý mluvčí.

Naši lektoři