Lenka Ludvíková

Lenka Ludvíková - Nina English lektorka

“Ráda studentům ukazuju, jak se dá učit jinak. Jako bych je přiváděla ke dveřím, které můžou otevřít a pak jít svou vlastní cestou učení. Miluju, když vidím, jak se z nejistých studentů stávají sebevědomí, jak se z housenky klube krásný motýl. A u Niny se tento zázrak odehrává pořád.”

 
 
Lenka se za čtyři roky působení v Nina English stala jednou z mých nejbližších kamarádek. Je to dlouholetá lektorka angličtiny na Masarykově univerzitě v Brně, kde vede své studenty k autonomii –  ke způsobu učení, kdy je student naprosto zodpovědný za svůj pokrok. Hned na prvním setkání jsme zjistily, že obě máme naprosto shodný názor na jazykové vzdělávání. Přijďte se podívat, jak si my dvě ladíme.

Lenka mi dodává energii svým neutuchajícím nadšením do výuky a přispívá k ní velmi cennými informacemi z výzkumu v oblasti autonomního učení, kterým se v rámci svého doktorského studia zabývá. Spolu tak přicházíme na lepší a lepší možnosti, jak posunout angličtinu bez učebnic dál. Jo a učí božské Cooking lessons na kurzech pro pokročilé a na oblíbených Víkendovkách pro ženy

Naši lektoři