Petra Fekete

Petra Fekete - Nina English lektorka

“Jsem učitelkou, ale sama se nikdy nepřestanu učit.  Chci své studenty inspirovat, ale i oni sami jsou pro mě každodenní inspirací. Nutím je riskovat, ale vždy v bezpečném kruhu, kde není třeba se bát. Hodně se spolu nasmějeme a o to víc makáme.  Při práci s Ninou jsem pochopila, že posun v jazyce začíná vždy u studenta a jeho motivace. Společně se učíme, užíváme si angličtinu a život.”

 
S Peťou jsme se potkaly na jedné z mých pub nights a byla to láska na první pohled. Peťu si totiž nelze nezamilovat, je okouzlující, přirozená, neskutečně trpělivá, příjemná a vždy usměvavá. A já jí brzy po prvním setkání nabídla, aby rozjela zážitkové angličtiny pro začátečníky.

Dnes má za sebou vedení 13 skupin a postupně přestupuje do vyšších úrovní a hostování ve spoustě dalších kurzů.  V současné době se mnou vede i kurz pro Středně pokročilé. Studenti nejvíc oceňují její trpělivost, přehled v mobilních aplikacích a podcastech a vášeň pro čtení. Z toho rozhodnutí tenkrát na záchodě Staré Pekárny vznikla jedna nádherná spolupráce, což potvrzuje i nejvyšší procento vracejících se absolventek Petiných kurzů.


Naši lektoři