Ineka Estabrook

“The natural approach that Nina uses in her classes is the best thing I have seen so far in my long teaching career.  She motivates her students to create goals, stick to their goals, and achieve results while still having fun.  I am inspired by her and I love working with her students.  She has the best students!  Creative, fun loving, open to new ideas, inspired, enthusiastic…  I love working here!”

 

Ineka z Oregonu, USA je nejnovější členkou týmu a já jsem moc ráda, že se k nám rozhodla přidat! Nedávno mi ji představil kamarád z jiné brněnské jazykovky se slovy “Vy dvě si určitě sednete, zkuste spolupracovat”, a nemohl být blíž pravdě. S Inekou se mi výborně domlouvá a vymýšlí nové nápady, je neuvěřitelně pečlivá, spolehlivá a zároveň spontánní a kreativní. Její bohatá učitelská praxe se nezapře. 

Studenti velmi oceňují její krásnou a srozumitelnou angličtinu, má čistou výslovnost a umí, jako jen málo rodilých mluvčích, přizpůsobit slovní zásobu i rychlost svým studentům. V současné době se mnou Ineka spolupracuje na kurzech pro Středně pokročilé, Pokročilé a na víkendovkách. Probírá se studenty kulturní rozdíly, pomáhá jim s výslovností a její specialitou je jóga, dechová cvičení a mindfulness. 

Ineka Estabrook - lektorka Nina English

Naši lektoři