Robin Smith

Robin Smith - lektor Nina English

“The best thing about working on Nina’s courses is being part of a highly motivated, skilled team. Everyone, the teachers, the students and Nina herself, work hard to make these courses special. Its like being part of a great team all working together to achieve something remarkable.”

 
 
Další z velmi zkušených a dlouholetých lektorů v mém týmu. Původem ze Skotska, v Brně žije 20 let, má českou manželku, dvě děti a umí výborně česky. S Robinem nás pojí dobré kamarádství už z dob vysoké školy a když jsem mu před pár lety nabídla spolupráci, skákala jsem až do stropu, když kývnul.

Je jedním z nejdéle spolupracujících lektorů na kurzu pro pokročilé, kde často využívá své lásky pro hudbu: přinese kytaru a učí gramatiku pomocí písniček a rolových mystery games. S Robinem jsme mimo jiné vedli dva úžasné kurzy pro barmany a barmanky v Baru, který neexistuje a Super panda cirkus, kde se Robin soustředil nejen na detailní popis drinků a  oddělení whiskey, ale také na způsob servírování a komunikaci s hostem. Spolupráce s ním je vždy naprosto bezproblémová a moc příjemná. 

Naši lektoři