Pavlína Navrátilová

“Pro učitele neexistuje krásnější pocit než být obklopený lidmi, kteří s radostí nové vědomosti přijímají, vzájemně se podporují a obohacují. V kurzech u Niny přestává být učitel středobodem vesmíru a proměňuje se chvílemi v nenápadného pozorovatele, který otevírá dveře poznání a jen jemně ukazuje směr. Tento krok k samostatnému učení vyžaduje spoustu odhodlání a práce. Je to ale neskutečná jízda, která stojí za to!”

Pavlína je nejčerstvější členkou Nina English týmu a v současné době je hlavní lektorkou v kurzu pro pokročilé Začátečníky. Je zkušenou lektorkou dospělých i dětí a já si nedovedu představit lepší nástupkyni Peti Fekete, která kurzy vedla 6 let a teď se přesunula na vyšší úrovně.  

Pavlína miluje jazykové hry a vymýšlí různé kreativní aktivity, kde zapomenete, že se vůbec učíte anglicky. Je čerstvou maminkou a má ráda výzvy, takže nechce vypadnout z pracovního ruchu a pokračuje s námi i po narození dcerky Julinky.

Je obrovsky spolehlivá, akční a je radost s ní na našich kurzech zážitkové angličtiny pro ženy spolupracovat. A je mimojiné skvělá také na individuální lekce. 

A ano, na fotce drží v ruce panáka slivovice. Na kurzu jsme měly studentku až z Brazílie, která tu už nějakou dobu žije, a slivovici neznala. Hádejte, kdo na příští hodinu přinesl celou láhev? Holt je to Moravanda každým coulem a naše nová vycházející teaching star!


Naši lektoři