Pavlína Navrátilová

“Pro učitele neexistuje krásnější pocit než být obklopený lidmi, kteří s radostí nové vědomosti přijímají, vzájemně se podporují a obohacují. V kurzech u Niny přestává být učitel středobodem vesmíru a proměňuje se chvílemi v nenápadného pozorovatele, který otevírá dveře poznání a jen jemně ukazuje směr. Tento krok k samostatnému učení vyžaduje spoustu odhodlání a práce. Je to ale neskutečná jízda, která stojí za to!”

Pavlína je zkušenou lektorkou dospělých i dětí a v Nina English se soustředí hlavně na děti, jak offline, tak online. Pavlína miluje jazykové hry a vymýšlí různé kreativní aktivity, kde zapomenete, že se vůbec učíte anglicky. Je čerstvou maminkou a má ráda výzvy, takže nechce vypadnout z pracovního ruchu a pokračuje s námi i po narození dcerky Julinky.

A ano, na fotce drží v ruce panáka slivovice. Na kurzu jsme měly studentku až z Brazílie, která tu už nějakou dobu žije, a slivovici neznala. Hádejte, kdo na příští hodinu přinesl celou láhev? Holt je to Moravanda každým coulem a naše nová vycházející teaching star!

Naši lektoři